Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

autor Radim Ponert -
Počet odpovědí: 4

Dobrý den,

potřeboval bych vyřešit situaci, kdy jsme měl kurz v1 a ten absolvovalo včetně úkolů několik desítek studentů. Nyní jsem kurz předělal na v2 včetně možnosti tisku certifikátu a v budoucnu odznaku. Nyní bych potřeboval studenty z kurzu v1 se splněným úkolem naimportovat do kurzu v2 včetně toho řešení úkolu a data odevzdání (to se tiskne na certifikát). Možná je nějaká snadná cesta, ale bohužel netuším jak na to. 

Děkuji předem moc za rady. Moodle 2.8.x

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Radim Ponert

Re: Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Co záloha a obnova včetně uživatelů?

Zdraví Bohuš

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

autor Radim Ponert -

Ano, to jsem se díval, že ta možnost je, ale těch klikátek je tam nějak moc úsměv Nechci do nové verze kurzu přetáhnout věci z té staré, jen uživatele a jejich úkoly, hodnocení. Moc jsem nedohledal, co která volba přesně udělá.

Vyzkoušel jsem dle mého jak by to mohlo být nastaveno a nenaimportovalo se nic mrzutost

V odpovědi na Radim Ponert

Re: Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Zálohujte kurz, volba na obr

potom zaškrtněte pouze úkol, nebo moduly, které máte zájem ponechat a po záloze dejte obnovit. A bude to.

Zdraví Bohuš havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Přesun studentů z kurzu do kurzu včetně úkolů

autor Radim Ponert -

Provedl jsem zálohu kurzu starého (v1) dle výše uvedeného nastavení. Soubor zálohy jsem si stáhnul, protože po vstupu do nového kurzu (v2) ji nevidím. 

Nahrál jsem zálohu z v1 do v2 a postoupil na obnovu, vybral jsem do tohoto kurzu (ten nový) a bohužel se nic nestalo. Počet zapsaných studentů se nezměnil.