Logowanie - użytkownik z pozycji administratora / widoczność panelu administratora.

Logowanie - użytkownik z pozycji administratora / widoczność panelu administratora.

Napisane przez: M B ()
Liczba odpowiedzi: 2

Witam,

szukam po funkcjach, ustawieniach i nie mogę odnaleźć.

Korzystałem z takiej opcji iż będąc na koncie administratora można było zalogować się jako użytkownik który jest aktualnie na platformie i podejrzeć jego działania, problemy jakie napotkał.

Gzie ta opcja jest dostępna, czy muszę ją doinstalować?


Moje drugie pytanie.

Gdzie w ustawieniach zmienić aby panel z opcjami administratora był widoczny w każdym momencie. Obecnie jest widoczny tylko na stronie głównej, po przejściu na kolejne podstrony znika.


Liczę na wszą pomoc i rozwiązanie problemów uśmiech


W odpowiedzi na M B

Odp: Logowanie - użytkownik z pozycji administratora / widoczność panelu administratora.

Napisane przez: Jarosław Maciejewski ()

Odp 1

Ja bym poszedł do Administracja serwisu / ► Użytkownicy / ► Konta / ► Przeglądaj listę użytkowników , wybieram sobie gostka, klikam sobie na jego imię i nazwisko, wyświetla mi się jego profil i jest tam opcja 'Zaloguj się jako' w zakładce 'Administracja', wystarczy potem potwierdzić chęć się zalogowania. A potem aby wrócić do swojego konta, chyba [bo innej opcji nie widzę] trzeba się normalnie wylogować.

 

Odp 2

 

eee... może reset Mojej strony domowej [Dashboard] pomoże 

 

https://docs.moodle.org/30/en/Dashboard#Resetting_Dashboard_to_default