zmiana wpisu w stopce tematu EGURU

zmiana wpisu w stopce tematu EGURU

Napisane przez: Katarzyna Wójcik-Brylska ()
Liczba odpowiedzi: 3

Witam, zaczynam pracę z platformą moodle a nie jestem informatykiem. Po zainstalowaniu moodle 3.02 i zmianie wyglądu na temat:EGURU powinnam dokonać zmian w stopce. Dane kontaktowe OK, połączenie z FB ok, ale szybkie linki i krótki opis nie wiem gdzie mam to zrobić. Proszę o pomoc bo nie mogę znaleźć tego opisu nawet na ftp-ie

Pozdrawiam,

Katarzyna Wójcik-Brylska

W odpowiedzi na Katarzyna Wójcik-Brylska

Odp: zmiana wpisu w stopce tematu EGURU

Napisane przez: Agnieszka Herczak-Ciara ()

Witam,

wszystko zależy od tego jak autor tematu graficznego sobie to wymyślił. Nie testowałam jeszcze tego tematu graficznego, więc moje podpowiedzi wynikają wyłącznie z doświadczeń z innymi tematami graficznymi.

Jeśli nie ma możliwości skonfigurowania Quick links i opisu w ustawieniach tematu graficznego przez panel administratora Moodle (Administracja serwisu - Wygląd - Tematy - Eguru settings i inne zakładki związane z wybranym tematem graficznym), to proszę zerknąć może do
a) Administracja serwisu - Strona główna - ustawienia strony głównej - edytuj ustawienia. Jest tam pole pod hasłem "opis strony głównej". Być może jego zawartość wyświetla się w stopce.
b) włączyć tryb edycji strony głównej i zobaczyć czy istnieje możliwość edycji stopki bezpośrednio ze strony głównej.
Dotychczasowe doświadczenia mówią mi jednak, że w nowych tematach graficznych w ustawieniach tematu graficznego z reguły jest formularz o nazwie Footer Content Blocks i tamże konfiguruje się bloki wyświetlane w stopce.

Pozdrawiam,

A.Herczak-Ciara

W odpowiedzi na Agnieszka Herczak-Ciara

Odp: zmiana wpisu w stopce tematu EGURU

Napisane przez: Katarzyna Wójcik-Brylska ()

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak, ta ścieżka i tu jest. Postąpiłam wg Pani wskazówek i wszystko poszło gładko. Bardzo raz jeszcze dziękuję.

Katarzyna Wójcik-Brylska