automatyczne ocenianie

automatyczne ocenianie

Napisane przez: Paweł Ja ()
Liczba odpowiedzi: 0

Witam,

mam problem.

Po ukończeniu przez 'studentów' końcowego egzaminu kursu, nie widzę w raporcie ich wyniku. Co za tym idzie żaden uczestnik kursu po ukończeniu go, nie widzi czy go zdał czy nie. Co prawda pojawia się tablica z wynikiem procentowym, ale gdy zostanie ona zamknięta nie ma żadnej informacji o zdanym egzaminie. W związku z tym pojawia się efekt "niezapisanego wyniku". Co dalej za tym idzie mam mnóstwo wiadomości w stylu "zdałem test ale się nie zapisał".

Ja sam jako administrator mogę zobaczyć w ocenie kursu ich wynik, ale gdy wchodzę w raport, żeby mógł się wygenerować, to widzę w wyniku tylko 0, nawet u tych, którzy zdali na 100%. Czy mógłby ktoś mi pomóc jak prawidłowo ustawić wyniki z egzaminu?


Zależy mi na tym aby po 1 uczestnik dostał potwierdzenie czy egzamin jest zdany (np. żeby ustawić gdzieś zdawalność na poziomie  np. 70% i gdy uczestnik uzyska taki wynik zostanie to zapisane na jego profilu automatycznie). Po 2 ja, jako administrator, chciałbym móc wygenerować zbiorczy procentowy raport wszystkich uczestników, a nie manualnie oceniać każdego uczestnika. Czy jest taka możliwość i jak to ew. ustawić?

Napiszę tylko, że od niedawna mam do czynienia z platformą Moodle'a i się jeszcze uczę.


Pozdrawiam, Paweł.