Bezpečnostní standardy LMS Moodle

Bezpečnostní standardy LMS Moodle

autor Honza Lorenc -
Počet odpovědí: 3

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jakých bezpečnostních standardů dosahuje LMS Moodle v souvislosti s případnými útoky hackera, který by se snažil získat citlivá data uložená v systému? Mohli byste mě prosím odkázat na místo, kde bych se o bezpečnosti Moodlu dozvěděl více?


Předem děkuji.


Honza Lorenc

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Honza Lorenc

Re: Bezpečnostní standardy LMS Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Mohli byste mě prosím odkázat na místo, kde bych se o bezpečnosti Moodlu dozvěděl více?

Tak třeba namátkou výsledek vyhledávání "moodle security standards" na Google?

V odpovědi na David Mudrák

Re: Bezpečnostní standardy LMS Moodle

autor Honza Lorenc -

Díky za Vaši vyčerpávající odpověď. Pravděpodobně tedy sám nevyužíváte žádné spolehlivé zdroje k tomuto tématu v naší mateřštině, chápu to správně?

Chtěl bych se také zeptat, jestli jste informace na uvedených odkazech sám někdy viděl, případně zdali je považujete za relevantní?
Pokud jste pro Vaši odpověď vybral jen namátkou nějaké odkazy, které vyhledávač zobrazil na Váš dotaz, tak pro mne tato odpověď není nijak zvlášť přínosná. Informací k tomuto tématu je na internetu určitě hromada. Já jsem od Vás chtěl spíše nasměrovat na lokalitu, kde jsou uvedené informace relevantní a třeba i Vámi prověřené. Také mne tak trochu zajímal Váš osobní názor jakožto odborníka na moodle, jak si v této otázce moodle stojí vůči komerčním produktům apod. ale to už bych chtěl asi opravdu moc...