Modyfikacje językowe - ale tylko trochę.

Modyfikacje językowe - ale tylko trochę.

Napisane przez: Artur Szczygieł ()
Liczba odpowiedzi: 4
Witam.

Na zakończenie lekcji pojawia się napis "Koniec lekcji" ani on ładny ani motywujący, ani rozwojowy. Ale ja mam dodatkowy problem - chciałbym go - z racji tworzenia gry decyzyjnej zmienić napis na "koniec gry".

Ale czy można zmienić to tylko w obrębie kursu a nie w całym moodlu? Inni nauczyciele woleliby na koniec lekcji raczej informację "koniec lekcji" a nie gry ;)

Da się?

Pozdrawiam

W odpowiedzi na Artur Szczygieł

Re: Modyfikacje językowe - ale tylko trochę.

Napisane przez: Przemyslaw Stencel ()

Ciekawy problem... uśmiech

Nie da się zmodyfikować języka pl w taki sposób, żeby ta modyfikacja miała zastosowanie tylko w wybranym kursie, ale...

Przyszło mi do głowy takie rozwiązanie, żeby stworzyć dodatkową paczkę językową, nazwać ją np. pl_game i w niej wprowadzić tę modyfikację.

Następnie w tym wybranym kursie można wymusić język "pl_game", podczas gdy na całej platformie zostawić język "pl".

(Uwaga: wymyślone, nie przetestowane!)

W odpowiedzi na Przemyslaw Stencel

Re: Modyfikacje językowe - ale tylko trochę.

Napisane przez: Robert Brenstein ()
Powinno dzialac, tyle ze ten dodatkowy jezyk bedzie widoczny dla wszystkich w platformie. Nowa paczka moze byc corka pl. Wtedy tylko zmodyfikowane teksty trzeba wprowadzac a inne beda brane z normalej paczki pl.
W odpowiedzi na Robert Brenstein

Odp: Re: Modyfikacje językowe - ale tylko trochę.

Napisane przez: Artur Szczygieł ()
Pomysł mi się wielce podoba uśmiech Będę testował i dam znać jak to działa. Tylko nie rozumiem co z tą "córką" i jak to podpiąć.

Pozdrawiam