ako nastavit auto resetovanie scormov?

ako nastavit auto resetovanie scormov?

autor Jaroslav Verlik -
Počet odpovědí: 0

Zdravim vsetkych som tu prvykrat, je super ze toto forum existuje. Som tak trochu zaciatocnik a prevadzkujem moodle na ktorom je zavesenych vyse sto kurzov. Kazdy kurz pozostava z balicku scorm 1.2, ktore funguju spolahlivo. Mam vsak taky problem ze moj portal je verejny a na jedno meno a heslo uzivatela s rolou studenta sa bude prihlasovat viac uzivatelov z tej istej firmy. Potreboval by som teda pre scormy vypnut zapisovanie pokroku, aby sa scorm pri kazdom dalsom nacitani nacital ako ,,uplne novy". Nasiel som v attempt management funkciu vynutit dooncenie ale raz to funguje inokedy nie. Mam prebalit scormy ktore boli uz raz otvorene moodlom za nove? Alebo odstranit kurz a vytvorit ho nanovo a zapnut tu funkciu? Lebo tu som nasiel az dodatocne po otvarani v default rrzime.


Este msm otazocku? Zvladne moodle prihlasenych aj niekoloko sto ludi naraz? Ako sa bude spravat scorm ktory je otvoreny teda pouzivany viacerymi ludmi naraz z roznyvh pocitacov ale ked budu prihlasemi na jedno meno a heslo? 


Dakujem vopred za akukolvek odpoved.

Jarodlav Verlik

Počet hodnocení: -