workshop - 3 problémy

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Počet odpovědí: 7
Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Re: workshop - 3 problémy

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
b) je správně, obávám se mrzutost

Modul Workshop má velký edukační potenciál, byl navržen na základě velkých zkušeností s kolaborativními metodami práce a je podpořen řadou pedagogických teorií (kriteriální hodnocení apod.).
Problém je, že tento modul sám o sobě připomíná malou aplikaci. Nakonfigurovat jej tak, aby se choval podle vašich představ, není nic intuitivního... Já osobně jsem jej naposledy v ostré výuce použil před dvěma lety a od té doby jsem se k němu nedostal (ale mám v plánu tak učinit v letním semestru).
Na semináři Moodlování v Čeladné jsem dostal tip na nějaké stránky, které tvoří jakýsi "workshop o workshopu" - jak efektivně používat tento modul. Link ale nemám a stránky jsem zatím nehledal. Takže bohužel, nemůžu momentálně posloužit mrzutost
V odpovědi na David Mudrák

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Re: workshop - 3 problémy

autor Marie Hánová -
Neodpovídáme neb na to ne a ne přijít. Také mi přijde, že Workshop v Moodle má velký potenciál, ale prostě nefunguje. úsměv
V odpovědi na Marie Hánová

Re: workshop - 3 problémy

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Osobně začínám mít pocit, že toho začíná nefungovat až moc... Teď momentálně se mi například nedaří sestavit Flash Card přednáška. Jsem si téměř jist, že ji mám nakonfigurovánu korektně, ale prostě se to nechová tak, jak má.
Přesněji mi to ignoruje parametr Maximální počet stránek (karet) k zobrazení a ukazuje mi to všechny. Mým cílem je vytvořit si zásobárnu zadání praktické části zkoušky, z nichž se studentovi při otevření přednášky zobrazí jedna a poté přednáška končí... A nic.
V odpovědi na David Mudrák

Re: workshop - 3 problémy

autor Daniel Mikšík -
Když v nedávné 1.6.3+  z CVS zadám kromě počtu karet k zobrazení ještě Akce po správné odpovědi = Ukázat neprohlédnutou otázku nebo Ukázat nezodpovězenou otázku, chová se pak přednáška - pokud jde o počet karet - správně, tj. ukáže zvolený počet otázek. Spíš mi moc nefunguje ta náhodnost - když zvolím jako počet karet 1, ukáže se různým uživatelům (zkoušel jsem asi šest) pokaždé první stránka přednášky.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Re: workshop - 3 problémy

autor Marie Hánová -
Mým studentům se nezobrazují ani práce ostatních. Je to škoda, protože jsem chtěla ve workshopu vytvořit pracovní projekt, aby si předávali materiály a byl přehled. Musí se tedy jinak.
Nestěžuji si, protože mi nefungují věci, co mi chybí víc (filtry, editor), ale to nejspíš plyne z nastavení host serveru  a jinou možnost zatím nemám.
Hánová M. (Moodle 1.5.3+)