Odesílání testových otázek + hodnocení úkolů

Odesílání testových otázek + hodnocení úkolů

autor Pavel Pokorný -
Počet odpovědí: 4

Dobrý den,

dělám testy přes počítač, mám je doplněné i obrázky (opravdu paráda, doporučuji), jen nevím či neumím nastavit test tak, že bych zakázal odesílání po jedné otázce (kde by soused mohl opsat správnou odpověď, mají totiž stejné, byť zamíchané), ale bylo by odesílání pouze na konci testu.

Když napíši studentovi hodnocení, tak by se mi líbilo, kdyby o tom dostal e-mail. Ale opět, neumím či to nejde.

Děkuje Pavel Pokorný

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Pavel Pokorný

Re: Odesílání testových otázek + hodnocení úkolů

autor Lukáš Mižoch -

Pane kolego, nevím, jak to máte nastavené, ale tohle dělá Moodle sám. Např. já studuji na Ostravské univerzitě a když mi přednášející ohodnotí úkol, dostanu mail automaticky. To samé u nás na škole, když ohodnotím úkol, tak student dostane mail.

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Odesílání testových otázek + hodnocení úkolů

autor Pavel Pokorný -

Již jsem se k tomu dobral, že to Moodle umí, že je to potřeba zatrhnout pod okenkem s hodnocením, to jsem přehlédnul, máme to napůl české  a napůl anglické. Teď sleduji cestu, kudy to jde dál, zda se to rozesílá. Máme to údajně nastaveno na rozesílání v nočních hodinách.  Ale studenti tvrdí, že nic nedostávají. Třeba mi lžou a poštu nečtou. Bádám dál. Dík P:P.

V odpovědi na Pavel Pokorný

Re: Odesílání testových otázek + hodnocení úkolů

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
> nastavit test tak, že bych zakázal odesílání po jedné otázce

V nastavení testu zvolte u nabídky Adaptivní režim hodnotu "Ne".

> Když napíši studentovi hodnocení, tak by se mi líbilo, kdyby o tom dostal e-mail

Upozornění se rozesílá emailem pouze u modulu Úkol. Jak správně podotýká Lukáš, je potřeba mít spuštěnu službu cron a mít korektně nastaven SMTP server.

--mudrd8mz