Osobní projekt studenta

Osobní projekt studenta

by JIří Jaroš -
Number of replies: 5
Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jestli existuje nějaký modul, kde by každý student měl svůj projekt (svoje jméno, příjmení, název práce, začátek projektu, ukončení atd.) Příklad: studenti mají psát o filosofii. Josef Novák si zamluví Aristotela, začne psát 10.9.2008 a odevzdá práci 31.10.2008. Vše by mělo být vidět všemi, aby neměli stejná témata. Částečně jde i o to, Kdo dřív přijde, ten dřív mele...
Díky za odpovědi
Jiří Jaroš
Count of ratings: -
In reply to JIří Jaroš

Re: Osobní projekt studenta

by David Mudrák -
Picture of Moodle HQ Picture of Obzvláště nápomocní moodlisté Picture of Překladatelé Picture of Vývojáři
Zdravíčko,

pokud vám jde pouze o to, jak si studenti "rozeberou" jednotlivá témata projektů/referátů, vystačíte si s modulem Anketa. Vytvořte novou anketu. Jednotlivá témata nastavte jako volby ankety a zároveň nadefinujte maximální limit odpovědí na jedna. Student si dané téma vybere tím, že "zahlasuje" v anketě pro dané téma. Nikdo další již potom nebude moci.
Odevzdanou práci vám mohou posílat jako obyčejný Úkol nebo (mají-li být jejich práce dostupné i dalším studentům) do Fóra nebo připravené Databáze.

Kouzlo Moodle je v tom, že nemusíte mít modul na všechno. Stačí vhodně kombinovat to, co máte. Jako v UNIXovém shellu wink

--mudrd8mz
In reply to David Mudrák

Re: Osobní projekt studenta

by Lukáš Mižoch -

Jen je třeba je upozornit, aby si před uložením stránku znovu načetli. Protože z praktické zkušenosti vím, že si každý zaškrtne to, co se mu líbí, ale už ho nenapadne, že si danou volbu vybral někdo před ním. ;)

In reply to JIří Jaroš

Re: Osobní projekt studenta

by Peter Svec -
Na tento typ ulohy sa nam celkom osvedcila aktivita Project. V nej je mozne definovat si napr. rozne zadania, fazy riesenia, vzajomnu interakciu medzi studentami (navzajom si mozu vidiet odovzdane zadania) atd.

Pripominam, ze je to modul tretej strany.
In reply to Peter Svec

Re: Osobní projekt studenta

by JIří Jaroš -
Díky za rady. Můžete mi dát ještě bližší info o aktivitě Project. Myslím si, že by se pro nás hodila více.
Díky
Jaroš Jiří
In reply to Peter Svec

Re: Osobní projekt studenta

by Milan Šatra -

Modul jsem si stáhl z webu mmodle.org, ale instalace se vůbec nerozběhla (mám 1.9.). Další dotaz je na lokalizaci modulu - máte vlastní češtinu? Podle toho, co jsem četl vypadá Project slibně ... A jak vypadá část Brainstorming?