SCORM vystupy

SCORM vystupy

autor ivan breziansky -
Počet odpovědí: 2
Dobry den,

chcel som sa spytat ci tu ma niekto skusenosti s reportingom z kurzov, ktore su robene vo formate Scorm. Jeden modul, ktory vyzera byt celkom zaujimavy sa vola Kineo, ale funguje len pod Linuxom. Ja potrebujem nieco pre Windows. Moodle ako taky nema dostatocne moznosti vystupov zo Scorm kurzov (Grafy, statistika, analyza). V CONTRIB-1394 je tiez historia k tejto teme.
Dakujem
Počet hodnocení: -
V odpovědi na ivan breziansky

Re: SCORM vystupy

autor Petra Danielova -

Dobrý den,

nechápu přesně váš dotaz. Já vytvářím lekce, které jdou exportovat ve formátu SCORM v programu eXe (exelearning.org). Program je zdarma a je lokalizován i do češtiny. Moodle umožňuje do kurzu vložit aktivitu SCORM. Funguje to bez problémů. Vyzkoušejte.

Petra Danielová

V odpovědi na Petra Danielova

Re: SCORM vystupy

autor ivan breziansky -
Dobry den,

konkretne hovorim o reportingu s kurzov, ktore su robene v Scorme. V baliku SCORM kurzu mame robene moduly v Adobe Captivate, kde su vlozene flash videa a pod. Na konci je test. Ked si pozriem spravu po ukonceni modulov a testu, Moodle mi ukazuje straveny cas len 00:00:00 a vysledky testu tiez. Pre nas bolo podstatne, aby ucastnik kurzu nemohol prejst testom skor ako otvori, resp. prejde jednotlive moduly. Preto sme dali test aj moduly kurzu do jedneho balika.
Nepoznam EXE, ale pozriem sa nato.. daju sa v nom zbalit aj kurzy robene v inych programoch..? (Adobe, Articulate, atd...)
Dakujem.