Chyba v testu

Chyba v testu

autor Tomáš Kubiš -
Počet odpovědí: 3
Dobrý den, v Moodle 2.1.2+ jsme narazili na zajímavou chybu. Chyba se vyskytuje pouze tehdy, když je nastaven neomezený počet pokusů student nedokončí pokus. Moodle napíše chybu z přílohy.
 Chyba se objeví po stisku tlačítka "Pokračovat v posledním pokusu".

Tomáš Kubiš
Příloha test2.png
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Tomáš Kubiš

Re: Chyba v testu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Hmm, zkusil jsem to reprodukovat, ale neúspěšně. Musí to být způsobené ještě něčím. Mám test, neomezený počet pokusů, ale po stisknutí uvedeného tlačítka všechno funguje jak má.

Zkuste rovněž pozvednout úroveň Ladění a poslat sem případně podrobnější informace.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Chyba v testu

autor Tomáš Kubiš -
Dobrý den, děkuji za reakci. Posílám ladící informace. Bohužel právě teď jsem zkusil kliknout na "Pokusit se o zvládnutí testu" a opět vyskočila ta chyba - neměl jsem nedokončený pokus. Po stisku ZPĚT to fungovalo. Takže nevím.

Debug info: Stack trace when the theme was set up: <ul style="text-align: left"><li>line 1295 of /lib/setuplib.php: call to moodle_page->initialise_theme_and_output()</li><li>line 118 of /question/type/truefalse/questiontype.php: call to bootstrap_renderer->__call()</li><li>line 118 of /question/type/truefalse/questiontype.php: call to bootstrap_renderer->notification()</li><li>line 787 of /lib/questionlib.php: call to qtype_truefalse->get_question_options()</li><li>line 815 of /lib/questionlib.php: call to _tidy_question()</li><li>line 261 of /question/engine/bank.php: call to get_question_options()</li><li>line 1160 of /question/engine/questionattempt.php: call to question_bank::load_question()</li><li>line 701 of /question/engine/questionusage.php: call to question_attempt::load_from_records()</li><li>line 278 of /question/engine/datalib.php: call to question_usage_by_activity::load_from_records()</li><li>line 78 of /question/engine/lib.php: call to question_engine_data_mapper->load_questions_usage_by_activity()</li><li>line 373 of /mod/quiz/attemptlib.php: call to question_engine::load_questions_usage_by_activity()</li><li>line 393 of /mod/quiz/attemptlib.php: call to quiz_attempt->__construct()</li><li>line 403 of /mod/quiz/attemptlib.php: call to quiz_attempt::create_helper()</li><li>line 44 of /mod/quiz/attempt.php: call to quiz_attempt::create()</li></ul>
Stack trace:
  • line 1515 of /lib/pagelib.php: coding_exception thrown
  • line 745 of /lib/pagelib.php: call to moodle_page->ensure_theme_not_set()
  • line 817 of /lib/pagelib.php: call to moodle_page->set_course()
  • line 2357 of /lib/moodlelib.php: call to moodle_page->set_cm()
  • line 48 of /mod/quiz/attempt.php: call to require_login()
Output buffer: <div class="notifyproblem">Error: Missing question options!</div>