Certificate module

Certificate module

autor Jos relica -
Počet odpovědí: 5

Zdravim, nainstaloval jsem modul certifikat do moodle 2.4. a ted se snazim rochodit cestinu, pri generovani certifikatu, ktera me zlobi viz priloha. Vytvoril jsem slozku CS a do ni dal certificate.php, ktery jsem stahnul z http://download.moodle.org/langpack/2.0/ ale cestina porad jaksi zlobi.

Mohu Vas poprosit o radu? Dekuji

Josef

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Jos relica

Re: Certificate module

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Mě osobně se ta příloha zobrazí úplně bez textu - je to ten problém? V každém případě, doinstalovávat češtinu tímto způsobem není potřeba. Soubor certificate.php je součástí běžného balíčku češtiny pro Moodle.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Certificate module

autor Jos relica -

Dobry den, prave ze tam ta slozka cs nebyla a ji musel vytvorit. Pak jsem nakopiroval ceskou verzi certificate.php

V odpovědi na Jos relica

Re: Certificate module

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Já vím, že tam nebyla. Ani tam být nemá. Moodle by měl normálně použít moodledata/lang/cs/certificate.php
V odpovědi na David Mudrák

Re: Certificate module

autor Jos relica -

Děkuji za odpověď. Ten soubour certifikate.php mám v moodledata/lang/cs/ a v /mod/certificate/lang jsem to CS smazal. Otázkou je co bych měl dále zkontrolovat aby tu češtinu Moodle použil?

Díky

 

 

Příloha cert.PNG
V odpovědi na Jos relica

Re: Certificate module

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Předpokládejme, že jste nainstalovat nějaký modul/plugin Moodle z adresáře https://moodle.org/plugins/index.php

Po instalaci doporučuji přejít (pro správce) na

Titulní stránka / ► Správa stránek / ► Jazyk / ► Jazykové balíčky

Najdete tam tlačítko Aktualizovat všechny instalované jazykové balíčky. Po stisknutí se vám automaticky stáhnou potřebné jazykové překlady.

Nedělejte žádné zásahy ručně! Není důvod.

Pokud se objeví něco, co není přeloženo, dejte vědět. Lze to přeložit globálně na Moodle.org, nebo i lokálně. Vše však pod Moodle a nic ručně!

K vlastnímu certifikátu:

Mezi parametry je jeden zásadní, který do PDF přidá font a umožní zobrazení naší diakritiky

 Výsledek může být dle přiloženého souboru.