Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Tomáš Kellner -
Number of replies: 11
Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Naši studenti odevzdávají práci ve wordu. Tuto práci si učitel otevře a pomocí vkládání komentářů do textu přidá své připomínky. Poté celý dokument uploaduje zpět. Jak může učitel takto poupravený dokument uploadovat???

Děkuji za odpověď. T. Kellner
Count of ratings: -
In reply to Tomáš Kellner

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Lukáš Mižoch -

Musíte použít činnost Pokročilé nahrávání souborů, tam tato možnost je.

In reply to Tomáš Kellner

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Jiří Šperl -

Dobrý den, ohodnotím odevzdaný úkol přímo v Moodle a mám zaškrtnuto "zasílat oznámení emailem". Přesto se žákovi na email hodnocení neodešle. Netušíte, kdy by mohl být problém?

Díky za jakoukoli odpověď. J. Šperl

In reply to Jiří Šperl

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by David Mudrák -
Picture of Moodle HQ Picture of Obzvláště nápomocní moodlisté Picture of Překladatelé Picture of Vývojáři
A ostatní e-maily vám z Moodlu chodí? (např. kopie příspěvků z fór)
In reply to David Mudrák

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Jiří Šperl -
Testoval jsem odesílání emailů účastníkům kurzu a je fakt, že kopie příspěvků z fór taky nechodí. Když však rozesílám zprávy přes Moodle, tak vše chodí i do emailů. Stejně tak i informace o odevzdání souboru. Také mi to přijde na email. Tak nevím, kde je problém. Díky za radu.
In reply to Jiří Šperl

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Lukáš Mižoch -

Nepoužíváte v kurzu skupiny? Pokud ano, učitel musí být členem skupiny, aby jeho maily odešly.

In reply to Lukáš Mižoch

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Jiří Šperl -

Skutečně požívám skupiny a učitel ve skupině nebyl. Díky. Jen se informace o hodnocení úkolu neodesílá na email hned. Má na to vliv spouštění CRONu?

In reply to Lukáš Mižoch

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Julius Kolín -
Já v kurzu nepoužívám skupiny vůbec a přesto se mi v Moodle 2 děje to, že upozornění a kopie příspěvků z fór chodí, ale hodnocení úkolů na e-mail nechodí. Kde by to mohlo váznout?
In reply to Julius Kolín

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Bohumil Havel -
Picture of Moodle Partner Picture of Obzvláště nápomocní moodlisté Picture of Překladatelé

Pozor na nastavení, Upozorňovat učitele e-mailem je ve výchozím nastavení Ne.

Bohuš

In reply to Bohumil Havel

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Julius Kolín -
To si nerozumíme. Jde o jinou věc - o hodnocení. Zašrtnu-li zasílat oznámení e-mailem, přesto e-mail s hodnocením studentovi nepřijde. Viz obrázek v příloze.
Attachment moodlemail.JPG
In reply to Julius Kolín

Re: Odezvdání úkolu a jeho hodnocení

by Petr Vilímek -

Zdravím,

podařilo se problém vyřešit. Mám totiž stejný problém.