Chyba - Informace Moodle

Chyba - Informace Moodle

autor Petr Vilímek -
Počet odpovědí: 5

Zdravím,

pokud na Moodle kliknu ve Správě stránek na Informace, vyhodí mi to tuto chybu (viz příloha). Co se s tím dá dělat?

 

 

Příloha chyba2.JPG
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Chyba - Informace Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Předně, v novějších verzích Moodle již dirroot nemusí (a neměl by být) nadefinován. Moodle jej detekuje sám. Takže bych nejprve zkusil příslušný řádek zakomentovat.

Případně pak udělat přesně to, co radí ta chybová hláška. T.j. nadefinovat ve vašem config.php cestu ke kořenovému adresáři Moodle (dirroot) tak, jak ji vidí proces webového serveru.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Chyba - Informace Moodle

autor Petr Vilímek -

Pokud to nastavím, jak radí chybová hláška, tak se mi pak na stránce http://moodle.spszl.cz/admin/index.php zobrazí prázdná stránka mrzutost

V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Chyba - Informace Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Prázdná stránka je typickým projevem fatální chyby v PHP v kombinaci se zakázaným zobrazováním chybových hlášek. Nastavte nejvyšší úroveň ladění a povolte zobrazování chybových zpráv.

Dělá to jen na /admin/index.php nebo všude? A co to dělá, když tam ten řádek vůbec není?
V odpovědi na David Mudrák

Re: Chyba - Informace Moodle

autor Daniel Schejbal -

Mám stejný problém. Některé stránky se mě zobraují, jako že neexistují, s chybou "ERR_CONTENT_DECODING_FAILED". Stejný problém nastává při registraci nového uživatele s ověřením pomocí emailu. Při odeslání registračního formuláře se objeví TATO STRÁNKA NENÍ DOSTUPNÁ, s chybou ERR_CONTENT_DECODING_FAILED.