Update moodle spěchá

Update moodle spěchá

autor Adam Kunčický -
Počet odpovědí: 3

Zdravím,

po migraci na nový hosting jsem začal pracovat na update z aktuální verze tuším 2.0.5 na verzi nejnovější. Po několika dnech pokusů a zkoušení jsem se bohužel nikam nedostal. Školní rok je za dveřmi a já potřebuju moodle co nejdříve aktualizovat a rozjet. Sám to již bohužel z časového vyčerpání nezvládám. Proto hledám někoho kdo má krapet času a hlavně tomu rozumí aby provedl upgrade. Prosím ozvěte se na mail adamkuncicky@seznam.cz - samozřejmě za finanční odměnu.

Díky

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Adam Kunčický

Re: Update moodle spěchá

autor Adam Kunčický -

Žádost stále platí, nýbrž zkouším i sám co ještě můžu dostal jsem se kousek, ale nyní při updatu po odkliknutí přechodu na novou verzi kontrole potřebností a seznamu pluginů, které se budou aktualizovat apod. mi to háže toto:

 

Error writing to database

More information about this error

Debug info: Binary logging not possible. Message: Transaction level 'READ-COMMITTED' in InnoDB is not safe for binlog mode 'STATEMENT'
INSERT INTO mdl_config_plugins (plugin,name,value) VALUES(?,?,?)
[array (
0 => 'message',
1 => 'email_provider_moodle_notices_permitted',
2 => 'permitted',
)]
Stack trace:
  • line 397 of /lib/dml/moodle_database.php: dml_write_exception thrown
  • line 973 of /lib/dml/mysqli_native_moodle_database.php: call to moodle_database->query_end()
  • line 1015 of /lib/dml/mysqli_native_moodle_database.php: call to mysqli_native_moodle_database->insert_record_raw()
  • line 702 of /lib/db/upgradelib.php: call to mysqli_native_moodle_database->insert_record()
  • line 6530 of /lib/db/upgrade.php: call to upgrade_populate_default_messaging_prefs()
  • line 1394 of /lib/upgradelib.php: call to xmldb_main_upgrade()
  • line 236 of /admin/index.php: call to upgrade_core()

 

 

Krom toho se chci zeptat původně byl moodle v češtině nyní ovšem od updatu jede vše anglicky je to v pořádku?

A ještě po přihlášení uživatele mi to hodí bílou plochu v prohlížeči nevíte co stím?

Díky moc