Rozdělení do skupin

Rozdělení do skupin

autor Robert Pecko -
Počet odpovědí: 2

Zdravím,

  nevím co dělám špatně, ale nějak se mi nedaří, aby uživatel, který se přihlásí do kurzu byl dle zadaného hesla hozen do příslušné skupiny.

Skupiny jsem vytvořil v Správa kurzu -> Uživatelé -> Skupiny. Nazval jsem je jako A1 a A2. Pak jsem u každé skupiny nastavil jiné heslo.

Dále jsem v Správa kurzu -> Uživatelé -> Metody zápisu aktivoval Zápis sebe sama do kurzu (Student). Zde jsem pak nastavil položky Povolit zápis sebe sama do kurzu a Použít skupinové klíče k zápisu na Ano.

Pokud se student chce přihlásit do kurzu, měl by být podle mě vyzván k zadání hesla. Bohužel se tak nestane a zobrazí se tlačítko Zapsat se do kurzu, nad kterým je hláška: Klíč k zápisu není požadován.

Nevíte co dělám špatně? Díky

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Robert Pecko

Re: Rozdělení do skupin

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Musíte nastavit ještě nějaký klíč k zápisu do kurzu. Teprve potom se na něj Moodle začne ptát - a případně (jako ve vašem případě) používat i rozšíření o skupinové klíče.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Rozdělení do skupin

autor Robert Pecko -

Jj, to bylo ono, pokud není vložen klíč do kurzu a jsou použity jen skupinové klíče, do kurzu je student vpuštěn a spinové klíče se ignorují/nepoužijí.

Díky