Známky - Součet bodů

Známky - Součet bodů

autor Lenka Orzelova -
Počet odpovědí: 5

Dobrý den,

v kurzech uživatelé hodnotí aktivity bodovou škálou + škálou slovní (Splněno, Přepracovat, Nesplněno). A potřebovali by, aby se jim do součtu počítaly pouze body. Zkoušela jsem to přes nadefinování součtu =sum(identifikator1, identifikator2, identifikator3), kdy pro úkoly hodnocené slovní škálou identifikátory nesčítám, ale nefunguje to. Přímo mi to napíše: Neplatný vzorec.

Netušíte co dělám špatně?

Moodle verze 2.3.3+ (Build 20121116)

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Známky - Součet bodů

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Drobnost, správně je  =sum(identifikator1; identifikator2; identifikator3)

Jinak na různé typy známkování dělám kategorii a tam není problém vytvořit sumu z bodů automaticky.

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Známky - Součet bodů

autor Lenka Orzelova -

Dobrý den,

děkuji moc. Vycházela jsem z této stránky: http://docs.moodle.org/archive/cs/V%C3%BDpo%C4%8Det_zn%C3%A1mek a tam je vždy čárka nikoli středník.

Už mi to funguje jak je třeba.

O kategoriích jsem vyučujícímu říkala, ale to zavrhl mrzutost

Lenka O.

V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Známky - Součet bodů

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Alternativně můžete ještě zkusit poupravit nastavení položek hodnocení v Klasifikaci. Konkrétně ty, u nichž používáte škály a to tak, že všechny známky necháte pro účely výpočtu souhrnné známky násobit nulou. Tím by se ve výsledném součtu měly ignorovat.