Dotaz na instalaci

Dotaz na instalaci

autor Eva Nováková -
Počet odpovědí: 1

Ahoj, jmenuji se Eva a učím na základní škole (většinou menší děti). Protože jsem jediná od nás, kdo má o moodle zájem - zůstalo tvz. odzkoušení jenom na mně. Jsem jenom nadšenec, ale o programování toho moc nevím, a ani moje angličtina není tak dobrá, abych všechny pokyny hned pochopila. Odtud také plynou problémy, se kterými se potýkám:

1) menší děti více než kladiské testy uvítají práci s přižazováním, obrázky - zkrátka úkoly typu drop and drag  - ty ale ve standartní instalaci (naistalovala jsem si verzi 2.2.4+) nejsou. Našla jsem nějaké zásuvné moduly, ale netuším, jak je nainstalovat - tomu návodu nerozumím, a neznám nikoho, kdo by mi s instalací poradil. Prosím tedy zkušené, hoďte mi jasný a stručný český návod  - buď sem na fórum, nebo na e-mail: motylek28@volny.cz. Díky předem. 

2) Někde jsem četla, že jde do moodle integrovat Hot POTATOES - pár věcí v tom udělaných mám, hodilo by se mi vědět, jak to začlenit (v češtině).

3) Na matiku používám GeoGebru - je možné ji nějak integrovat do moodle?

4) Jak vkládat do stránek matematické znaky? Takové to existuje, pro všechny, náleží, rovnoběžné, různoběžné,.... Jak vkládat zlomky?

Předem děkuji za odpovědi na moje otázky. Eva

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Eva Nováková

Re: Dotaz na instalaci

autor Josef Nymš -

Zdravím, učím na SŠ ale shodou okolností jsem konzultoval provoz Moodle s učitelkou ze ZŠ, která provozuje na Moodlu pro výuku AJ testíky vytvořené pomocí Hot Potatoes. Zkuste se s ní domluvit. Okolo integrace HP vám určitě ráda poradí.

l.hainisova@tiscali.cz ( http://hainisova.g6.cz/ )

Přeji hodně úspěchů - JoNy