Skupinová událost v kurzu

Skupinová událost v kurzu

autor Lenka Orzelova -
Počet odpovědí: 7
Dobrý den,

nejprve Vám popíšu mou situaci: používáme Moodle verze 1.8.2+ (upgrade na úterní verzi). Mám kurz ve kterém jsou 3 viditelné skupiny.

a nyní můj problém: do kalendáře ve zmíňeném kurzu bych potřebovala vložit skupinovou událost (jen pro jednu skupinu). Moodle mi nabídne skupinovou událost, vyberu si i skupinu, pro kterou chci událost vložit, vložím název a obsah události, vyberu datum (do této doby se moodle tváří naprosto věrohodně, že událost vložit chce), ale když kliknu na Uložit změny, tak mi zobrazí mnou vybrané datum a "vyhodí" hlášku žádná událost k zobrazení mrzutost

Vše jsem zkoušela jako admin, tvůrce i lektor a jsem v koncích.

Předem díky za pomoc nebo radu.

Hezký den
Lenka
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Skupinová událost v kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Ahoj Lenko,

opakoval jsem tvoje kroky na serveru 1.8.2+ (2007021520) a skupinovou událost se mi podařilo vložit bez problémů. Nemám teď nikde k dispozici zcela poslední stabilní verzi, takže v tuto chvíli víc neporadím mrzutost

--mudrd8mz
V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Skupinová událost v kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Jední se o známý problém, který se projevuje pouze u MySQL databází. Více informací najdeš u MDL-11189, MDL-10578 a MDL-9059.

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: Skupinová událost v kurzu

autor David Frýbert -
Ahoj, Davide

mam ted stejny problem po migraci na verzi 2.2 - lze tento problem nejak vyresit? u tebou zminovanych info si nejsem jisty jestli funguji i na 2.x verzi

diky moc
V odpovědi na David Frýbert

Re: Skupinová událost v kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Bude potřeba zapnout režim ladění a zkontrolovat případná chybová hlášení.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Skupinová událost v kurzu

autor David Frýbert -
Tak jsem zkousel rezim ladeni, ale neukazuje to zadne chyby - zjistil jsem, ze pokud se prihlasim jako administrator, tak udalosti normalne vidim
V odpovědi na David Frýbert

Re: Skupinová událost v kurzu

autor Peter Svec -

Problem nemozno vyriesit, iba mierne obist. Ak sa ako ucitel kurzu pridate zaroven aj ako clen skupiny, tak budete vidiet skupinove udalosti. Riesenie mozno prinesie MDL-27074