nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor David Frýbert -
Počet odpovědí: 5
Zdravím,
mám menší problém se zobrazením WYSIWYG editoru v případě, že chci danou činnost (materiál) editovat. Když jej znovu otevřu znovu pro editaci, tak místo editoru mám čistě jen text + html tagy a pod textem je nove policko moznosti - viz obrazek. Po zakliknuti moznosti HTML text a ulozeni a opetovne otevreni pro editaci jiz vse funguje normalne. Nevite nekdo kde muze byt chyba? Zkousel jsem vsechny 4prohlizece i jine graf.schema, ale porad stejne

Dekuji za rady


Příloha editor_moodle.jpg
Počet hodnocení: -
V odpovědi na David Frýbert

Re: nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor Robert Pecko -
Zdravím, mě se přesně toto dělo po migraci 1.9 na 2.x jen u starých kurzů (tedy těch tvořených v 1.9).
V odpovědi na Robert Pecko

Re: nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor David Frýbert -
no u mě je problem, ze mam vsechny kurzy postavene na verzi 1.9úsměvTak jestli to jde nejak globalne nastavit, aby se tak nedelo
V odpovědi na David Frýbert

Re: nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

A děje se tak ve všech formulářích s HTML editorem nebo jen v některých? (třeba jen v popisu Úkolu apod.)

Při upgrade z 1.9 na 2.x se vytváří pro všechny texty editovatelné přes TinyMCE zvláštní příznak, který obsahuje formát textu. U tebe se evidentně stalo to, že formát byl chybně detekován jako "Moodle auto-formát", pro který se HTML editor TinyMCE nezobrazuje.

V odpovědi na David Frýbert

Re: nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Hmm, zrovna řeším podobný problém - MDL-29256. Davide, děje se tak u tebe v kurzech po upgrade Moodle nebo u 1.9 kurzů obnovených ze ZIPu do 2.x?

V odpovědi na David Mudrák

Re: nezobrazeni WYSIWYG editoru pri editaci

autor David Frýbert -
Ahoj, Davide - kurzy jsem zvlast ze ZIPu do 2.2 neobnovoval, takze jsou to vsechno puvodni kurzy z 1.9, ktere prosly migraci na 2.2