Bugy + opravy v Moodle 2.2 - weekly built

Bugy + opravy v Moodle 2.2 - weekly built

autor Tomáš Nosek -
Počet odpovědí: 2
Dobré odpoledne, chtěl přidat následující postřehy k nové verzi a návrhy jejich oprav:

Perzistující hlášku o neproběhnutí Crona, ačkoli proběhl, odstraníte úpravou souboru moodleroot/admin/renderer.php. Záměnou řádku 195...

$output .= $this->cron_overdue_warning($errorsdisplayed); 
za
$output .= $this->cron_overdue_warning($cronoverdue); 

Pokud Vám nefunguje kontrola pravopisu přes Aspell, odstraňte v souboru moodleroot\lib\editor\tinymce\tiny_mce\3.4.6\plugins\spellchecker\classes\PSpellShell.php přebytečnou závorku na řádku 113...

return "cat $file | $bin -a --lang=$lang --encoding=utf-8 -H"); 
tedy aby řádek vypadal:
return "cat $file | $bin -a --lang=$lang --encoding=utf-8 -H"; 

Pokud se Vám bude zdát, že blok navigace zobrazuje méně kurzů než dříve, úpravu docílíte zvýšením počtu limitu počtu kurzů, které má zobrazovat - nabídka: Správa stránek / Vzhled / Navigace - zde asi nejde o bug, ale spíš o změnu toho, jak blok kurzy zobrazuje...

Pokud někdo náhodou zachytíte jiné bugy či anomálie, byl bych rád za popis jejich řešení... Děkuji.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Tomáš Nosek

Re: Bugy + opravy v Moodle 2.2 - weekly built

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Problém s cronem jsem reportoval jako MDL-30923 a připravil tam vaše řešení jako patch (autorství jsem samozřejmě ponechal vám, takže se objevíte jako autor příslušné opravy v Git historii).

Na ten překlep ve spellcheckeru se ještě podívám.

Díky za report!

V odpovědi na David Mudrák

Re: Bugy + opravy v Moodle 2.2 - weekly built

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Tak bohužel, tu opravu cronu už stihl někdo udělat před námi. Takže smetanu slízne někdo jiný mrknout

Problém ve spellcheckeru jsem reportoval jako MDL-30924. Ten překlep byl už opraven v upstream repozitáři toho pluginu, opravu bude potřeba přenést do Moodle.

Díky ještě jednou!