Plugin "mod_hotpot" is defective

Plugin "mod_hotpot" is defective

autor Pavel Hodál -
Počet odpovědí: 4
Dobrý den,
prosím o pomoc s následujícím problémem. Prováděl jsem povýšení z 1.9* na 2.2. Kontroloval jsem požadavky na sysstém, php, databázi... Vše mi hlásil Moodle, že je v pořádku. Při upgrade se však objevila chyba
Plugin "mod_hotpot" is defective or outdated, can not continue, sorry.

Teď nevím, co dál. Už jste se s tím někdo setkali? Pokud ano, pokuste se mi prosím poradit jako laikovi. děkuji.

[update:] dohledal jsem někde ve fórech, že stačí plugin vymazat. Provedl jsem to a nyní hlásí další, že je Plugin "mod_journal" is defective or outdated, can not continue, sorry. Co s tím?

[update:] tak teď mi pro změnu hlásí Plugin "block/admin" is defective or outdated, can not continue, sorry. mrzutost


Počet hodnocení: -
V odpovědi na Pavel Hodál

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

[vyřešeno] Plugin "mod_hotpot" is defective

autor Pavel Hodál -
Takže pomohlo vymazat vše mimo config.php a nahrát čistou novou verzi.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Re: Plugin "mod_hotpot" is defective

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

To není úplně přesné. Obecně platí doporučení skočit o co největší kus najednou. Např. z 1.9 rovnou na 2.2. Ale každá verze má specifikovánu nejnižší podporovanou předchozí verzi. Např. všechny tři 2.0, 2.1 i 2.2 potřebují alespoň 1.9, ale 2.3 bude potřebovat už 2.2. Takže z 1.9 na 2.3 se bude muset upgradovat postupně 1.9 > 2.2 > 2.3.

Potřebná verze je vždy uvedena v Release notes.