import uživatelů do nové instalace moodle

import uživatelů do nové instalace moodle

autor David Frýbert -
Počet odpovědí: 4
zdravím - je nějaké možnost, jak naimportovat uživatele z jedné instance moodle na druhou i s heslem..aniž by při prvním přihlášení moodle "hodil" hláčku o importu uživatele a resetoval heslo + odeslal jej na e-mail uživatele?

Zkoušel jsem to metodou, že jsem si vytvořil ve stare instalaci samostatny kurz do ktereho jsem dal vsechny uzivatele - ten pak zazalohoval a v nove instalaci obnovil..ale problem se nevyresil - ucty se nahraly, ale mam problem prave s resetem a preposilanim hesel

Diky za rady

Počet hodnocení: -
V odpovědi na David Frýbert

Re: import uživatelů do nové instalace moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
V odpovědi na David Mudrák

Re: import uživatelů do nové instalace moodle

autor David Frýbert -
mas pravdu, Davide...je to tim!! - v kazdem configu je nastavena jina sul. Neresil jsem to, jelikoz jsem tam zadnou rucne nepridaval.

Kdyz ji ted za chodu zmenim na tu puvodni, tak uzivatelum, co jsou jiz prihlaseni - to zase hodi chybu, je tak?

Kazdopadne diky a zase dalsi zkusenostúsměv

s pozdravem

DAvid
V odpovědi na David Frýbert

Re: import uživatelů do nové instalace moodle

autor David Frýbert -
promin, zase drive pisu, nez hledam...je to o par radku nad textemúsměv

Takze toto vlakno vyresenoúsměv

DIKY
V odpovědi na David Frýbert

Re: import uživatelů do nové instalace moodle

autor Jiri S -
Dobrý den,
mám problém s hesly. Mám dvě totožné instalace moodle. Přenesl jsem uživatele pomocí zápisu do kurzu do druhe instalace moodle. Uživatelé se nemohou přihlásit. Zkoušel jsem to co je popsáno výše. 
Osolení hesel bylo na obou instalacích stejným řetězcem. Zkusil jsem zadat i do položky passwordsaltalt1 stejnou hodnotu jako je v passwordsaltmain nepomohlo. Zkusil jsem zrušit soleni-nepomohlo. Co dál?