Zálohování kurzu v Moodle 1.9

Zálohování kurzu v Moodle 1.9

autor Zdeněk Šustek -
Počet odpovědí: 5
Zdravím, potřeboval bych pomoct s problémem při záloze kurzu. 
Přes prázdniny jsme nainstalovali čistou instalaci Moodlu 2.1, do kterého jsem chtěl naimportovat kurzy z 1.9. Postupně jsem si zálohoval všechny kurzi z původního Moodle 1.9 až na jeden. Při spuštění zálohy se vyskytla chyba (viz. prtscr). Máte někdo nápad, co s tím? Děkuji za jakékoliv info.
Tento kurz obsahuje studijní materiály a testy. Napřed jsem zkusil zazálohovat pouze studijní materiály zvlášť - to prošlo. Potom samostatně testy - chyba.
Příloha zaloha_ma_se_4.png
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Zdeněk Šustek

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Zdeněk Šustek

Re: Zálohování kurzu v Moodle 1.9

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Můžete mi prosím poslat soubor s tou zálohou, která vám dělá problémy? Jsem shodou okolností autorem kódu, který migruje 1.9 zálohy do 2.x formátu a toto by mohla být nějaká chyba.

Jako vždy v podobných případech, se zaslanými daty budu zacházet jako s důvěrnými a nebudu je samozřejmě nikde šířit. Zůstane to mezi vámi, mnou a Gmailem (tedy Googlem mrknout)

V odpovědi na David Mudrák

Re: Zálohování kurzu v Moodle 1.9

autor Zdeněk Šustek -
Dobrý den, poslal bych vám ho. Ale žádný soubor se nevytvořil. Tu chybu mi to nahlásilo, když jsem chtěl kurz zazálohovat v 1.9. Takže nemám co importovat do 2.1. 
Problém je v testech, když zálohuji studijní materiály zvlášť, tak to funguje. Ale testy ne. 
Ještě jsem uvažoval, že bych vyexportoval jednotlivé úlohy, ale kurz obsahuje 25 testů s 359 úlohami rozřazených do 25 kategorií (každý test má svou kategorii), takže se mi s tím nechce "zdržovat" úsměv

V odpovědi na Zdeněk Šustek

Re: Zálohování kurzu v Moodle 1.9

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Ah, jasně. Neuvědomil jsem si to... Hm. To varování týkající se "notifystudents" se vám robrazovalo, i když jste zálohoval jen studijní materiály? A zkoušel jste třeba zálohovat jen jednotlivé testy? Možná že chybu způsobuje jeden konkrétní... Ale popravdě jen hádám. Jedná se o standardní Moodle nebo máte doinstalované nějaké moduly (např. typy testových úloh)?