Upgrade na vyšší verzi

Upgrade na vyšší verzi

autor Martin Fous -
Počet odpovědí: 4
Dobrý den.
Pustil jsem se do svého prvního upgradu (konkrétně z verze 2.0 na 2.1).
Po zazálohování jsem pomocí FTP nahrál nové soubory a spustil stránku admin/index.html. Objevila se stránka "Údaje o stávajícím vydání" a u všech položek je OK. Instalace nové verze nepokračuje a nevidím ani žádný odkaz na pokračování.

Jak bych měl pokračovat? Co jsem udělal špatně?

Děkuji, Martin
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Martin Fous

Re: Upgrade na vyšší verzi

autor Martin Fous -

Takhle vypadá obrazovka, ze které se nemohu dostat dál. Máte pro mne někdo nějakou radu. Už jsem toho spoustu pročetl a zkusil, ale nic nepomáhá.

Děkuji za jakou koliv snahu pomoci.

Martin

Příloha co_dal.jpg
V odpovědi na Martin Fous

Re: Upgrade na vyšší verzi

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Evidentně došlo k fatální chybě PHP a zobrazování chybných hlášek je vypnuto. Podle pokynů na stránce Ladění upravte config.php a zkuste to znovu.

V odpovědi na David Mudrák

Re: Upgrade na vyšší verzi

autor Martin Fous -

Chybová hláška zní:

Warning: Cannot set undefined directive Cache.SerializerPermissions to value on line 1526 in file /home/www/zsjvm.cz/subdomains/moodle/lib/weblib.php in /home/www/zsjvm.cz/subdomains/moodle/lib/htmlpurifier/HTMLPurifier/Config.php on line 564 Fatal error: Call to undefined method HTMLPurifier_Config::maybeGetRawHTMLDefinition() in /home/www/zsjvm.cz/subdomains/moodle/lib/weblib.php on line 1544

V odpovědi na Martin Fous

Re: Upgrade na vyšší verzi

autor Martin Fous -

Při kopírování nových souborů jsem nastavil přepis názvů souborů a složek na malá písmena, čímž se nepřepsaly původní soubory a chyba byla na světě.

Martin