Zvýraznění určitých činností

Zvýraznění určitých činností

autor Petr Illek -
Počet odpovědí: 4
Ahoj,
dělám první moodle a potřeboval bych trochu pomoct. U některých činností bych uvítal zatržítko, že jsou "důležité", které by pak i do html na příslušný řádek přidalo odpovídající class abych to mohl nastylovat.
Umí to moodle sám od sebe, nebo je na to nějaký modul, případně úprava tématu?
Hledal jsem tady i na moodle.org, ale nic jsem nenašel.

Díky za každé nasměrování.

Petr
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Illek

Re: Zvýraznění určitých činností

autor Lukáš Mižoch -
O ničem podobném nevím. Snad jen kdybyste tu činnost posunul doprava, pak se do řádku vloží obrázek spacer.gif, ten by pak šel změnit třeba na nějakou výstražnou šipku.

 

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Zvýraznění určitých činností

autor Petr Illek -
To sice ano, ale tím a) to změním všude, protože odsazení používám pro naznačení hierarchie, b) potřebuji aby to bylo uživatelsky snadno editovatelné.
V odpovědi na Petr Illek

Re: Zvýraznění určitých činností

autor František Pinc -
Dobrý den,
v nastavení je parametr formatstringstriptags , který je defaultně zapnutý a odstraňuje html z názvů aktivit. Nezkoumal jsem to a nezkoušel jsem to  ,ale když se to vypne, tak by pak mělo jít do do nadpisu vložit něco jako <span class="důležité"> Nadpis</span> a v css si nadefinovat parametry pro třídu důležité. 
V odpovědi na Petr Illek

Re: Zvýraznění určitých činností

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Případně vložit Popisek před danou činnost, který by ji vhodně zvýraznil.

Sam Marshall z Open University pracuje na některých změnách v systému generování osnovy kurzu. Moduly by měly možnost více ovlivňovat, co se o nich zobrazí - např. doplňující informace k názvu (třeba termín odevzdání Úkolu) nebo celý popisek. Ale to je spíš hudba (nejisté) budoucnosti.