"Dvourozměrná" anketa v Moodle

"Dvourozměrná" anketa v Moodle

autor Lenka Orzelova -
Počet odpovědí: 0
Dobrý den,

obrátili se na mě mí uživatelé s otázkou, zda by nebylo možné v Moodle vytvořit dvourozměrnou anketu (nebo něco obdobného s možností výběru). Chtěli by aby anketa měla více sloupců. Příklad:



podnebí
vodstvo
obyvatelstvo
památky
SR




ČR





Tato anketa by měla sloužit studentům pro výběr tématu seminární práce. Výstupem by měla být tabulka, kde u jména studenta bude uvedeno vybrané téma seminární práce. Zároveň by mělo být v Moodle zřejmé, které téma je již zabrané.

Aby toho nebylo málo, tak chtějí, aby první řádek (záhlaví) byl pevný a posunovaly se jen ostatní řádky, stejně tak první sloupec by měl zůstat stále viditelný.

A do třetice všeho dobrého úsměv - chtěli by, aby vybrané téma seminární práce bylo zablokováno do dalších let, při překlápění kurzu. Odblokovat by jej mohl lektor.

A proč to sem píšu? Protože mě nenapadá, jak vše splnit s již existujícími prostředky. Napadla mě wiki, ale tam je problém s tím neposouváním záhlaví a také s tou blokací. Nesetkal se již někdo s podobným požadavkem? Nebo nevíte někdo o nějakém bloku či modulu, který by výše popsané umožňoval?

Předem děkuji všem za rady.


Lenka
Počet hodnocení: -