Program DragMath v Moodle

Program DragMath v Moodle

autor Tomáš Kočí -
Počet odpovědí: 2

Pro potřebu našich učitelů matematiky jsem instaloval do prostředí našeho Moodle (1.9.9+) doporučovaný editor matematických výrazů DragMath, včetně zapnutí podpory matematického filtru (Tex filtr).  Klasický editor v Moodlu je nyní rozšířen o další ikonu pro spuštění uvedeného editoru, DragMath se spouští, vše funguje v pořádku až na jeden malý problém. Spouštění funguje jen když je Moodle spoštěný pod FireFoxem . Když ho spustím v Internet Exploreru (v.8) nespustí se java applet potřebný pro spuštění tohoto editoru. Javovský plugin mám přitom v IE instalovaný, v doplňcích povolený a v zabezpečení je povoleno i scriptování java appletů.  Tak pokud někdo provozujete v Moodle a IE editor DragMath nebo víte kde ještě něco nastavit tak děkuji za radu.

Tomáš, Třinec 

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Tomáš Kočí

Re: Program DragMath v Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Já sám osobní zkušenost nemám a zběžné prohledání anglických fór na moodle.org mi nevrátili nic. Zkoušel jste i jiný počítač s IE8?
V odpovědi na David Mudrák

Re: Program DragMath v Moodle

autor Tomáš Kočí -

Děkuji za rychlou odpověď, tak jsem to zkusil ještě na jiné stanici, kde je WIN XP a editor funguje i pod IE8 . Na stanici, kde je popsaný problém je WIN 7, takže problém asi bude zde. Budu to ještě zkoušet i pod WIN 7 a pokud to rozchodím, tak dám vědět.

Zdravím