Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

autor Mikuláš Gangur -
Počet odpovědí: 5
Dobrý den,

nelze nějákým způsobem nastavit pozice zobrazení obsahu Souhrnu a vlastního studijního materiálu v případě Odkazu na soubor/web ? Ve verzi 1.9 se obsah Souhrnu dle mého logicky zobrazuje za vlastním studijním obsahem. V dřívéjších verzích to mělo být naopak. Lze toto pořadí určit ? Děkuji za jakýkoliv nápad.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Mikuláš Gangur

Re: Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Máte na mysli pořadí, v jakém se zobrazí odkaz na soubor ke stažení a souhrn (anotace) tohoto souboru? Nepovšiml jsem si žádného nastavení, takže se obávám, že to bude napevno zadrátováno ve zdrojáku. Nic, s čím by se nedalo pohnout, samozřejmě. V případě, že používáte pro upgrade CVS, by dokonce tato malá úprava ani nemusela bolet.

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

autor Mikuláš Gangur -
Děkuji za odpověď. Měl jsem na mysli pořadí zobrazení vlastního obsahu odkazovaného souboru a obsahu sekce Souhrn studijního materiálu při volání studijního materiálu.
V odpovědi na Mikuláš Gangur

Re: Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
A ten soubor necháváte otevírat v novém okně nebo v rámci?
V odpovědi na Mikuláš Gangur

Re: Pozice Souhrnu a obsahu studijního materiálu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Shodou okolností se probírám chováním Moodlu při zobrazování studijních materiálů (nejnovější verze 1.9.4 mi PDF otevírá jenom pomocí <object> bez ohledu na nastavení a já nevím, jestli to tak má být nebo ne) a v trackeru jsem narazil na následující ozřejmění situace s tou pozicí souhrnu před a za studijním materiálem:

Jerome Mouneyrac added a comment - 24/Nov/08 11:13 AM
After talking with Shane and Martin, here is the situation:
Before the fix, the description was already displayed at the bottom for Flash, PDF, ZIP, MP3, video, image and many other kinds of known file. Only HTML and unknown MIME type files were displayed with a description at the top. In order to be consistent, I put the description at the bottom for HTML/unknown files. When the description is bigger than three/four lines a scrollbar will appear. It sounds a reasonable behavior.
However if someone writes an issue and that many people require the need to the description to be displayed at the top, we'll of course consider it úsměv

[permlink na zdroj]

--mudrd8mz