Hledáme Moodle odborníka

Hledáme Moodle odborníka

autor Petr Janeček -
Počet odpovědí: 2

Dobrý den,

nově jsem u nás ve firmě dostal na starost Moodle a nyní hledáme někoho, kdo by nám pomohl při jeho provozu - jak z hlediska konfigurace, tak z hlediska rad, jak v něm naše kurzy co nejlépe zobrazit (pro import používáme SCORM).

V současnosti v Moodlu provozujeme několik projektů, z nichž nejzajímavější je výuka angličtiny a němčiny pro základní školy.

V blízké budoucnosti bychom chtěli spustit další projekty na LMS Moodle, ale narazili jsme na nějaké problémy - omezení Moodlu (a SCORMu) a někdy i naši neznalost. Hlavním problémem je to, že naše kurzy, obsahují velký počet modulů (>100), které jsou po importu do Moodlu nepřehledně zobrazené, neumožňují sekvenční procházení, zobrazení výsledků, jednoduché pokračování u naposledy ukončeného cvičení atd.

Zkouším tedy touto cestou oslovit člověka, který se Moodlu věnuje, rozumí mu a byl schopen dělat oponenturu našeho řešení pro LMS Moodle a naopak poradit, jak tam náš výukový obsah co nejlépe zobrazit.

V případě zájmu odepište, prosím, sem nebo můžete volat 733 575 541.

Děkuji

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Janeček

Re: Hledáme Moodle odborníka

autor Lenka Orzelova -
Dobré ráno, lákavá nabídka. Nevím, zda se mohu považovat za odborníka, ale už jsem s Moodle také něco zažila úsměv Jen bych viděla problém v tom, že jsem z Ostravy mrzutost

Lenka