Problém s modulem registration

Problém s modulem registration

autor Zdenek Hrdina -
Počet odpovědí: 1
dobrý den
z moodle.org jsem si stáhl modul registration, nainstaloval. Když přidám nějakou činnost pomocí tohoto modulu, tak se mně vypíše několik chybových hlášek php.

Konkrétně:
Notice: Undefined variable: forum in /home/web/moodle/mod/registration/view.php on line 58

Notice: Trying to get property of non-object in /home/web/moodle/mod/registration/view.php on line 58
Tyto dvě hlášky se vypíší hned na úvod stránky.

U přehledu studentů se vypíše tahle hláška:
Notice: Undefined property: stdClass::$comment in /home/web/moodle/mod/registration/view.php on line 203

a u vyhledávacího pole pak:
Notice: Undefined index: search in /home/web/moodle/mod/registration/view.php on line 322
Ten modul funguje (aspoň to tak vypadá, dá se přihlásit i odhlásit, vypsat termín), pouze tyto hlášky se tu objevují.
Přitom mám nastaveno u php display_errors Off.
dokázal by mně někdo poradit?
používám Moodle 1.9.3 (Build: 20081015)
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Zdenek Hrdina

Re: Problém s modulem registration

autor Miroslav Fikar -
Dobry den,
kedysi sme tento modul vyvijali, teraz to uz ma na starosti jeden kolega z Anglicka. Tie spravy su iba typu Notice, takze su nevyznamne. Ich vypisovanie by v kazdom pripade nemalo byt, takze mate urcite nejakym sposobom zapnute vypisovanie upozorneni. Ci uz na urovni php alebo moodle.
Mozem sa pozriet na tie riadky, len napiste, aku verziu ste si stiahli (vid ChangeLog 1.3.6 = 2008081600, alebo version.php).
M. Fikar