Přestalo ze dne na den fungovat zálohování

Přestalo ze dne na den fungovat zálohování

autor Miloslav Valenta -
Počet odpovědí: 3
Dobrý den,
Ze dne na den přestalo fungovat zálohování - ruční. Záloha se zastavila na řádce - Komprimuji ZIP zálohu

Podle toho, co jsem se tu dočetl, jsem zadal cesty k extrernímu zipu a hned po této akci jsem zkusil zálohu znovu. Ta se zastavila na následující řádce.
- kopíruji soubor ZIP - hned ta další!! a po zapnzutí ladění se mi objevilo chybové hlášení : An error occurred while copying the zip file to the course directory

K tomuto problému jsem v diskusích neobjevil nic

Poraďte prosím někdo úsměv

Díky
Miloslav Valenta
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Miloslav Valenta

Re: Přestalo ze dne na den fungovat zálohování

autor Jiri Zajic -
Na něco podobného myslím vzpomínám.. Zazipovaný soubor zůstal v nějakém temp adresáři (někde v moodledata) a odtud šel stáhnout ftp. A pak to zase nějak přešlo. Life is full of rude awakenisses.
V odpovědi na Miloslav Valenta

Re: Přestalo ze dne na den fungovat zálohování

autor Daniel Mikšík -
Jakou verzi Moodlu používáte a v jakém prostředí (OS serveru, jaký webový server)?
Zkuste se podívat také – buď Vy nebo správce serveru – přímo do chybového protokolu webového serveru (při zapnutém vysokém stupni zaznamenávání chyb v PHP), některé informace se na obrazovku nikdy nevypíšou.
V odpovědi na Miloslav Valenta

Re: Přestalo ze dne na den fungovat zálohování

autor Lenka Orzelova -
Dobrý den,

stejný problém mám při zálohování velkých kurzů - přes 2 GB. Záloha se zastaví v okamžiku, který popisujete - komprimuji ZIP zálohu. Na nějakém fóru jsem četla, že ZIP umí max. 2 GB a proto záloha v Moodle nemůže být korektně dokončena.

Tato "chyba" se projevuje jak na CentOS, tak na FreeBSD. Moodle verzi 1.9.5+ (ale chová se to stejně už od mých začátků s Moodle s verzi 1.6).

Lenka