Bug Registrace - mail - zmena hesla

Bug Registrace - mail - zmena hesla

autor Peter M -
Počet odpovědí: 2
Mozna neco delam chybne, ale neodesila mi registracni maily.
Zlobi mne xko.cz , gmail.com , volny.cz

Toto mi prijde jako bug.
Mam uzivatele, treba Wolf. Ucet jsem vytvoril, neprisel, mu reg. mail.
* Tak jsem mu zmenil heslo v nadeji, ze mu mail posle, protoze nejsem prihlasen jako on a menim cizi heslo, tak se ocekava, ze to odesle mail. Nic.
* Tak jsem zmenil mail na uvedene typy nahore a cekal na prichod hesla, nic.
* Tak jsem se nalogoval jako on a dostalo se mi vytstrazne hlasky, ze si mam potvrdit ucet pres mail. Jak? Kdyz mi nechce chodit mail?
Zapl jsem debug mod na posledni moznost error_reportingu, tusim cosi vyvojarske a nic, zadna chybova hlaska.
No, takze ted jdu zkoumat PHP kod, protoze tam asi vyvojari neosetrili chybova hlasky, aby se vypsali, uvidime úsměv


- Dalsi testy, co s tim mozna nesouvisi -
V tuto chvili jsem vytvoril jako admin uzivatele aaabbb, zadal heslo, mail na gmail. Neodeslalo to mail. Totez jsem provedl pro xko.cz a ted to odeslalo. Mozna mi neco uniklo...

Rekneme, ze mail se odesle az po te, co se uzivatel do systemu prihlasi poprve. V tom pripade mi to proslo na xko.cz , volny.cz jsem nezkousel. Mam tu uzivatele s mailem .de a to jim tez nic neprislo. Mozna uplne nechapu politiku registrace.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Peter M

Re: Bug Registrace - mail - zmena hesla

autor Peter M -
Ted se mi to podarilo mozna vyresit. U pana Wolfa mi pri prihlaseni jako Admin zobrazoval tlacitko Potvrdit (Uzivatele - prochazet seznam - hledat=wolf , snad tady, uz nevim, hlavne, ze to jede úsměv ), schovane za sirkou obrazovky, jsem si nevsiml. Po jeho kliknuti uz jsem se normalne prihlasil na heslo, co jsem mu zadal. Snad to bude dobre. Hned jsem dostal dalsiho uzivatele, take .DE , ale ten vypadal, ze funguje, byl prihlasen, to jeste zjistim, co maji za problem.
V odpovědi na Peter M

Re: Bug Registrace - mail - zmena hesla

autor Peter Svec -
Moja skusenost s gmail je ta, ze tieto registracne maily (zavisi od nastavenia mailservera) dava do spamu. Skuste zistit ci to nie je aj vas pripad.

p.