Žádost o založení kurzu

Re: Žádost o založení kurzu

autor Zuzka Horváthová -
Počet odpovědí: 0

Davide,

veľmi pekne ďakujem... len tá prvá možnosť, žeby som pridala do danej kategórie tvorcu kurzu, tak tá ma napadla... a to viem a chápem. Ľudia na katedrách, o ktorých viem, že vedia pracovať s Moodle, tak majú vo svojich kategóriách (každá katedra má vlastnú kategóriu s názvom svojej katedry) rolu tvorcu kurzov. Tí zakladajú svojim kolegom kurzy a informujú ma o nich.

Ja som sa práve nechcala inšpirovať Vašou fakultou a vytvorila som si samostatnú kategóriu, ktorú som zadefinovala ako na vytváranie žiadostí o kurz (názov kategórie je "Čakající"). Lenže nič ani v kategórii "Čakající" a ani na stránke, kde sú všetky kategórie nemám, ak sa prihlásim nie ako správca. Je mi to čudné... úsměv. My zatiaľ to máme nastavené tak ako som písala, že buď katedrový tvorca kurzov urobí daný kurz a informuje ma o tom alebo vyučujúci mi napíše mail, s názvom a zaradením v danej oblasti a ja ho vytvorím, len som to chcela, aby to nešlo pomocou klasických mailov, ale cez Moodle, keďže sa to dá a ako som hovorila, Vy to máte urobené úplne skvele.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za odpoveď, Zuzka.