Nelze nahrávat soubory do moodlu, vytvářet nové složky a zálohy atd.

Nelze nahrávat soubory do moodlu, vytvářet nové složky a zálohy atd.

autor Jaromír Otruba -
Počet odpovědí: 3
Dobrý den.
Mám problém, kdy mi nelze nahrávat nové soubory do kurzu ale ani do samotného moodlu.Při pokusu vytvoření nového adresáře se napíše hláška:
ERROR: Could not find or create a directory (/home/www/koukej.eu/subdomains/moodle/data/3//_novy_adresar)

Error: could not create _novy_adresar

A když se snažím vložit nový soubor tak napíše: Soubor nenalezen -- určitě jste vybrali soubor k vložení?
Myslím si že to má možná spojitost s tím utokem na banan.cz na kterém hostuji, něco jsem už četl tady na foru ale moc mi to nepohlo.
Děkuji.
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Jaromír Otruba

Re: Nelze nahrávat soubory do moodlu, vytvářet nové složky a zálohy atd.

autor Martin Benda -
Ahoj. No nevím, nezměnili ti taky absolutní cestu k webu? Mně tenkrát ano. Musel jsem změnit "home" v config.php na "srv2" myslím nebo "srv3". Zkus jim napsat na podporu přes chat. Je to rychlejší.
On totiž web normálně jede, ale při těchto operacích to háže samozřejmě chybu.
V odpovědi na Martin Benda

Re: Nelze nahrávat soubory do moodlu, vytvářet nové složky a zálohy atd.

autor Jaromír Otruba -
No moodle mi sám psal že si mám nastavit s "home na "srv2" v config.php což jsem udělal i já laik ale nepomohlo to.Je to to samý....a přez chat jsem se s jedním bavil včera cca hodinu a vůbec ale vůbec nikam to nevedlo.smíšený pocitPořád mi psal že si mám napsat na email.
V odpovědi na Jaromír Otruba

Re: Nelze nahrávat soubory do moodlu, vytvářet nové složky a zálohy atd.

autor Jaromír Otruba -
Už jsem to vyřešil....měl jste pravdu, chtělo to přepsat na srv2 i v dataroot já měl jen v dirroot.Taková "školácká" chyba....Moc děkuji za popostrčení.