Moodle nerespektuje coursesperpage

Moodle nerespektuje coursesperpage

autor Lukáš Mižoch -
Počet odpovědí: 3

Zdravím, hledám řešení dalšího problému. V menu Správa > Titulní stránka > Nastavení titulní stránky je volba Počet kurzů na stránku (coursesperpage). Problém je, že Moodle tuto hodnotu ignoruje. Nastavil jsem ji na 5, ale přesto na titulní stránce (nepřihlášené i po přihlášení) vidím všech 7 kurzů. Zkusil jsem tedy změnit seznam kurzů na kategorizovaný seznam kurzů, leč ani to nepomohlo. Nějaký nápad?

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Moodle nerespektuje coursesperpage

autor Vratislav Renner -

Dobrý den.

Píšete: "Nastavil jsem ji na 5, ale přesto na titulní stránce (nepřihlášené i po přihlášení) vidím všech 7 kurzů"

V nastavení ucoursesperpage je popis: "Počet kurzů na stránce při zobrazování seznamu kurzů."

Nevím, jaký seznam měli autoři na mysli. Hodnota  ucoursesperpage nemění počet zobrazených položek v seznamu z "Všechny kurzy ...", ale ignorována není. Určuje totiž počet zobrazených položek kurzů při jejich úpravě.

d_78.jpg

Při nastavení ucoursesperpage na hodnotu 1 se zobrazí opravdu jen jedna položka:

d_79.jpg

 Proč je volba hodnoty ucoursesperpage v nastavení titulní stránky?

 

V odpovědi na Vratislav Renner

Re: Moodle nerespektuje coursesperpage

autor Lukáš Mižoch -

Myslel jsem právě, že to je počet kurzů na titulní stránce, když už je to v daném nastavení. Pokud se jedná o editaci kurzů, tak to jsem ani nezkoumal. úsměv