dobrý webhosting pro moodle

dobrý webhosting pro moodle

by Michael Veselý -
Number of replies: 5
hledám dobrý webhosting pro moodle (intuitivní administrace, dobrá komunikace při řešení problémů) a hlavně pro dlouhodobé užívání
předem děkuji za rady
Count of ratings: -
In reply to Michael Veselý

Re: dobrý webhosting pro moodle

by David Mudrák -
Picture of Moodle HQ Picture of Obzvláště nápomocní moodlisté Picture of Překladatelé Picture of Vývojáři
Když si projdete zdejší fóra, zjistíte, že řada z nás je spokojena s Web4ce. Silně doporučuji tarif business (168,-/měsíc) - zejména kvůli nastavení memory_limit. V současné době se pohybuje těsně pod potřebnou hodnotou smutek, ale jednáme s tamní podporou o možnostech "přikoupení si" potřebné paměti pro instalace Moodlu (který je v tomto ohledu docela žrout).

--mudrd8mz
In reply to David Mudrák

Re: dobrý webhosting pro moodle

by Pavel Pokorný -

Našel jsem další příspěvek a je to pořád to samé, Moodle je "žrout" a co je problém, "žere" peníze za hosting. Nebo web4ce.cz je laskavý a zvýší limit memory aspoň na těch 128 MB?

In reply to David Mudrák

Re: dobrý webhosting pro moodle

by Pavel Pokorný -

Cituji z odpovědi we4ce.cz: "Pro Moodle je vyladen hosting Klasik, ktere splnuje vsechny pozadavky pro jeho provoz, vcetne poctu soubeznych procesu." Ten stojí nyní s DPH 179 Kč. Tedy stačí levnější hosting než Business. Ale stejně netuším, zda ten limit je jen pro instalaci nebo i pro provoz. Pokud pro provoz, tak se nedá nic dělat, pokud jen pro instalaci, tak určitě by se mělo dát nějak obejí.
Já chtěl pouze zkusit Moodle na svém hostingu u web4ce.cz, kde byl byl správce úplně všeho, ale dávat další peníze jen kvůli "žroutu" Moodle již nehodlám.Určitě najdu něco ve světě a pořád doufám, že i zadarmo.

In reply to Pavel Pokorný

Re: dobrý webhosting pro moodle

by Roman Ravas -

Ak by pripadal do úvahy aj hosting v SR, odporúčam websupport.sk . Cena dobrá, support ešte lepší, memory limit nastaviteľný od 64 do 1024. Bežím na ňom od r . 2008

In reply to Michael Veselý

Re: dobrý webhosting pro moodle

by Jiri Zajic -
Po delší anabázi hledání a totální frustraci s forpsi jsem zakotvil u www.web4ce.cz
p. Kořínek, který převážně obsluhuje podporu, má zkušenosti s moodlovými zákruty a vše vždy řešil velmi ochotně, moodle mi chodí včetně TeX filtru,... Jenom trochu škudlejí s memory limitem, což občas udělá problém. Ale zatím jsme se vždycky dohodli. Myslím, že u nich nějakého moodla má nahostovaného i David Mudrák.