Започнат е раздел "Използване"

Започнат е раздел "Използване"

от Snezhina Velcheva -
Number of replies: 6

Здравейте,

Започнах да попълвам раздела за използването на Moodle. За момента има две страници, отнасящи се до филтрите за медийни плъгини и автоматичните препратки.

И така:

  • Надявам се да получа скоро отзиви какво още е добре да се сложи и какво на кого му харесва или не му харесва. Пък, дано се появи и някаква инициативност, ако не в изпълнението, поне в даването на идеи.
  • Отново напомням, че профили, които не са ползвани повече от 30 дни, се изтриват автоматично!
  • За тези, които са пропуснали, Радослав е пуснал една тема за Moodle конференция. Моля да я прочетете и да вземете отношение по въпроса.

In reply to Snezhina Velcheva

Re: Започнат е раздел "Използване"

от Daniel Denev -

Здравейте отново. Публикувам нещо за което Снежи ме помоли. Материала е изготвен от нея и ще е много полезен. Вярвам че той ще изясни много от въпросите по отношение на това как се използва Moodle. Два архива с подробна информация във вид на Microsoft PowerPoint презентация (на български език и със снети екрани) изговена от мен, можете да намерите на ftp://theworldmassmedia.com. Надявам се всички тези материали да са полезни на колегите.
Обявявам и за съществуването на форум посветен на e-learning на адрес www.intelektibg.com

С Уважение: Даниел Денев

In reply to Daniel Denev

Re: Започнат е раздел "Използване"

от Polina Pencheva -

Много благодаря лично от мое име! В момента завършвам Магистратура в НБУ - Компютърни технологии в биомедицината, като същевременно съм и преподавател и вече асистент - http://its.nbu.bg/m_Facult_Program_List.asp?Inside_Page=MANAGMENT&Fac_ID=3&P_ID=830&M_PHD=&P_Name=Естествени%20науки!

Тъй като Департаментът, към който съм на щат е доста отворен към промени и развитие, ми осигуриха възможност да инсталирам, проуча и кача мой стар курс с помощта на MOODLE. Всички са очаровани, и сега трябва бързо да разпиша цялата информация, като после ще я предоставя във форума

In reply to Snezhina Velcheva

Re: Започнат е раздел "Използване"

от Daniel Denev -

Част трета от представянето възможностите на Moodle- Снежина Гилева

In reply to Daniel Denev

Re: Започнат е раздел "Използване"

от maria hristova -

 Благодаря за  part-tree. А къде мога да видя части 1 и 2 ?