Конференция Moodle

Конференция Moodle

от Radoslav Miltchev -
Number of replies: 8
Здравейте админи (Снежи и Андрей) approve,
Как ще възприемете идеята да направим една конференция по въпросите на използването и превода на Moodle? Бихме могли да се съберем през м.Септември и да обсъдим въпросите, които ни вълнуват. Предлагам по-далечен срок, за да можем да обсъдим някои технически и организационни въпроси, които неминуемо ще възникнат. По този начин ще дадем възможности и на колегите от провинцията, ако проявават интерес, да се включат. От своя страна, аз бих могъл да подсигуря зала и техническо оборудване - проектор, компютър, връзка към Интернет, за да бъде събирането по-ефективно.
Ще се радвам, ако получа отговор.
Поздрави
Радослав
In reply to Radoslav Miltchev

Re: Конференция Moodle

от Snezhina Velcheva -

Привет,

Аз съм с две ръце ЗА! smile

Идеята е много добра, а техническото оборудване е особено важно и всички ще сме ти много задължени за това. Аз от своя страна мога да се заема с организационните въпроси и да разпространя информацията из академичните (и не само) среди, защото съм убедена, че ще има интерес, както и с организиране на презентации и дуги подобни неща.

Остава да уточним дата, която ще е удобна за всички.

In reply to Radoslav Miltchev

Реши ли се нещо вече ?

от Тошко Поптолев -
Гледам темата се дискутира през май, ама не разбрах ще се организира ли вече такава конференция ?
И после предлагам ако ще се организира да помагаме, кой с каквото може. Защото съм уверен че това е мощен пакет, ама май много малко хора знаят за него.
Аз например понеже съм си башка аматьор във всичките тия уеб майсторлъци и софтуерни магии твърдо съм решил да го преборя тоя пакет и да го направя така че да ми върши работа направо като уеб система ( нищо че нямало не знам какво си, важното е че за минималните ми претенции си ми върши работа).

Тошко Поптолев


In reply to Radoslav Miltchev

от Даниел Денев

от Daniel Denev -
Ами дали можем да я проведем on-line, като всеки в уречения час събере аудитория от академичните среди в неговия град. Нека конференцията се проведе в средата на Moodle. Каква по-добра презентация от това? Можем да използваме видеовъзможнстите за да си пуснем предварително подготвените филмчета с изказванията ипрезентациите. Мисля, че така ще се получи много удобно (защото никой няма да пътува, а й всички имаме тук на място зали и прожектори), и така ще обхванем доста повече хора ...
In reply to Radoslav Miltchev

Re: Конференция Moodle

от Ivo Hristov -

Харесва ми идеята да се организира on-line конференция, макар че съм малко предубеден относно ефективността. По принцип към момента (след месец не съм сигурен) мога да осигуря две зали с по 10 работни места всяка, ако се мине на вариант да не е on-line, разбира се трябва да знам възможно най-рано кога да ги ангажирам.

Ппоздрави

Иво