تغییر فونت پیش فرض

تغییر فونت پیش فرض

از roya fallah در
Number of replies: 11

با سلام، من از تم educator در مودل 2.4 استفاده می‌کنم، من داخل تمام cssهایی که در قسمت style هست فونت رو تغییر دادم اما متاسفانه بازم قسمت های زیادی وجود دارن که فونتشون تغییر نکرده، این نکته رو هم باید بگم که بعد از تغییر کش رو پاک کردم ولی بازم جواب نگرفتم. اگر میشه راهنمائی کنید.

تعداد امتیازات:  -
In reply to roya fallah

در پاسخ به: تغییر فونت پیش فرض

از حسین عبایی در

مقدار $THEME->parents در فایل config.php تم مورد استفاده نام تم هایی که از آنها به ارث میبرد آورده شده است.مقادیر css را در آنها نیز باید تغییر بدهید.

In reply to roya fallah

از HADI DADKHAH در
با استفاده از firebug در فایرفاکس تجزیه و تحلیل کنید که منشا دقیق فونت مورد نظر را پیدا کنید.
دقت داشته باشید که مودل در قسمت قالب از ارث بری استفاده زیادی کرده است و معمولن شما با تغییرات در فایل استایل موجود در قالب به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید.
In reply to roya fallah

از solmaz naderi در

اگر مشکلتون حل شده لطف میکنین راه حل رو بفرمایید.

ممنون

In reply to solmaz naderi

از pooria abdolahi در

با سلام

فکر نمیکنم تو نسخه 3 مودل این مشکل وجود داشته باشه

من هم از همین تم استنفاده کردم البته با مودل 3 و با تعریف فونت فیس و... مشکلی تو نمایش فونت ها ندیدم تا الان

In reply to pooria abdolahi

از ارسطو رامش در

دوستان   با تغییر فونت  همچنان اعداد داخل بعضی از بخشها  لاتین هستش. میشه راهنمایی بفرمایین چجوری میشه تمام اعداد رو فارسی کرد؟

In reply to ارسطو رامش

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

لطفا سوالتون رو فقط یک بار در تالاها مطرح کنید. تکرار چندباره سوال کمکی به اینکه پاسختون رو سریعتر دریافت کنید نمی‌کنه و مخالف قوانین مودل هست. برای اطلاعات بیشتر به https://moodle.org/mod/page/view.php?id=7080 مراجعه کنید.

In reply to Shamim Rezaie

از ارسطو رامش در

به هر حال من پاسخی دریافت نکردم.!!!

In reply to ارسطو رامش

از ارسطو رامش در

متاسفانه من چندین بار هستش که متوجه میشم  خانم رضایی بجای راهنمایی کردن  فقط جواب سربالا میدن. سوالاتی هم که ممکنه بحث تجاری درپیش بگیره ( مثل ترجمه ها)  چون در سایت فودل  موجوده  سریعا  توسط ایشون پاک میشه.  من فکر میکنم کار درستی نیست. خوبه  بدونیم  همه چیز را همگان دانند.  بهر ترتیب  کاربران حتما میدونن  بعد از چند ساعت مطالعه  یه راهی پیدا میشه برا حل مشکلات . فقط تو پیج فارسی نیست که  ادم فکر کنه  جواب سوالاشو پیدا میکنه( که خیلی کم پیش میاد راهنمایی درستی انجام بگیره)

متاسفم

In reply to ارسطو رامش

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

دوست عزیز

اگرچه از نظر من حقیقتا نکته مهمی نیست و فرقی نمی‌کنه، ولی عنوان آقای رضایی به حقیقت نزدیک‌تر هست.

تا به امروز حتی یک مطلب در ارتباط با ترجمه یا هر سوالی در ارتباط با هر مطلب دیگه پاک نشده! کل مطالبی که در طی چند سال فعالیت قسمت فارسی پاک شده شامل ۱ مورد (و فقط ۱ مورد) توهین به یکی از کاربران بوده که مطابق قوانین مودل مجاز نیست، و ۴ یا ۵ مورد مطلب تبلیغاتی کاملا غیر مرتبط با مودل.

خوبه که انصاف رو رعایت کنیم. اینکه شما سوالی رو پرسیدید و در زمانی که انتظار داشتید حوابتون رو دریافت نکردید دلیل نمی‌شه که از حدود انصاف خارج بشید. لطفا توجه داشته باشید که من مسئول پاسخ دادن به سوالات اینجا نیستم. اینجا یک تالار عمومی هست که هر کسی می‌تواند سوال بپرسد و سایر کاربران می‌توانند پاسخ بدهند یا در بحث مشارکت کنند. اگر فکر می‌کنید پاسخ من به سوالی برای شما واضح نبوده است، از شما عذرخواهی می‌کنم. قطعا بضاعت من در پاسخ‌گویی کافی نبوده است. ولی در حدی که فرصتم اجازه داده است سعی کردم کمک کنم. در هر صورت به‌جای ناراحتی از من که پاسخم به‌زعم شما واضح نبوده است، می‌توانید از سایر کاربرانی که کلا هیچ پاسخی به شما نداده‌اند و فقط موقع سوال پرسیدن سر و کله‌شان اینجا پیدا می‌شود گله کنید.

سوال شما در https://moodle.org/mod/forum/discuss.php?d=337987 پاسخ داده شده. اگر متوجه پاسخ نشده‌اید می‌توانید در زیر همان پاسخ بحث را ادامه بدهید و «سوال» بپرسید.

In reply to Shamim Rezaie

از ارسطو رامش در

با سلام مجدد

وظیفه خودم میدونم بابت خطاب کردن شما با عنوان  خانم رضایی عذرخواهی کنم. ( از روی  عنوان ایدی که  شمیم رضایی  هستش به اشتباه افتادم که  مجددا پوزش میخام).

من یکم خودم  با کد نویسی مشکل رو حل کردم البته ، ولی خب میخواستم  راه اصولی و استانداردی اگه وجود داره رو یاد بگیرم.  ایشالا بعد از اینکه کاملا تست کردم  سر فرصت خودم  توی همین تالارها  اموزش کاملش رو قرار میدم.

ممنون  و به امید اینکه  حداقل توی این موارد  ما   مرام خارجی های کافر!! رو یاد بگیریم که سعی میکنن سوال بی جواب برای همنوعشون  باقی نمونه .