Hungarian translation / Magyar fordítás

Hungarian translation / Magyar fordítás

by Zoltán Kőrösi -
Number of replies: 0
Hi everybody!

First, I'm sorry about my english, I'm not so good in writing english language. I hope You will understand me. big grin I would like to make a small (or big) group to make full hungarian translation of Moodle 1.5 (interface, help, documentation). I will write here hungarian, I hope someone will translate it for everybody.


Hali Magyarok!

Szval szeretném, ha segítenétek a fordításban. Mint láthatjátok, nem vagyok penge az angolban, úgyhogy ha valakinek van rá ingerenciája és ideje, nagyon megköszönném, ha időnként lefordítaná a közösség számára is, amit ide írkálok. A célom a Moodle 1.5 - még készülő - verziójának teljes magyarra fordítása, felülettel, súgóval, dokumentációval, mindennel együtt. Lehet, hogy csak én voltam béna, thoughtful de nem igazán találtam mindenre kiterjedő fordítást és útmutatót. A Moodle fordítását Bozsa István (bozsa@jht.gau.hu) kezdte el, az SZTE Távoktatási Központja részéről Dr. Fábricz Károly (kfabricz@mail.u-szeged.hu) folytatta. Nekik itt szeretném megköszönni az "indító" lökést a munkához. Szóval légyszi jelentkezzetek, hogy ne fordítsuk ugyanazt a dolgot többen!

Ha lehet én folyamatosan felküldöm ide is, hogy hol tartok.
Average of ratings: -