Oglądanie wyników Quizu

Oglądanie wyników Quizu

Napisane przez: Sławomir Gajewski ()
Liczba odpowiedzi: 3

Witam!

Albo coś zepsułem, albo o czymś zapomniałem. Mianowicie podglądając Podejścia do Quizów zawsze miałem taki obrazek

test1

Teraz ukazuje mi się tylko to

 test2

Czy jest jakaś dolna granica podejść, aby taka "zbiorówka" mogła sie pojawić? No mam po raz pierwszy z tym problem.

Najważniejszy problem to taki, że nie mogę teraz usunąć zaznaczonych podejść... smutny

Proszę o pomoc

SG

W odpowiedzi na Sławomir Gajewski

Odp: Oglądanie wyników Quizu

Napisane przez: Ludmiła Pilecka ()

Mam dokładnie ten sam problem. W jednym quizie mi się to "naprawiło", ale nawet nie wiem, co było przyczyną zmiany. W drugim nadal mam "Brak danych". Średnia ocena z quizu dla danego ucznia pojawia się wprawdzie w zakładce "Oceny", ale poszczególnych podejść nie mogę przeglądać jak dawniej. Wydaje mi się, że nie ma dolnej granicy podejść, dla której zbiorówka się wyświetla (powinna wyświetlić), dawniej wystarczyło, że choćby jeden uczeń rozwiązał quiz i już mogłam przeglądać jego podejście.

W odpowiedzi na Ludmiła Pilecka

Odp: Oglądanie wyników Quizu

Napisane przez: Sławomir Gajewski ()

Witam!

Oj to jakiś stary mój problem. Jeżeli dobrze pamiętam to te moje problemy związane były z "nieaktualną" wersją Moodle - jakiś konflikt z wersją PHP. Wszystko powróciło do normy po aktualizacji Moodle. W moim przypadku było to przejście z 1.9.5+ do 1.9.13+ (taki skok wstydzi się)

To chyba było tak...

Pozdrawiam

SG

W odpowiedzi na Ludmiła Pilecka

Odp: Oglądanie wyników Quizu

Napisane przez: Wojciech Majkowski ()

Coś podobnego miałem u siebie, mogłem usuwać podejścia ale tylko pojedynczo. Kilkaset podejść to jednak spore wyzwanie. Usunąłem zawartość tabeli mdl_quiz_attemps i po problemie.