راهنمایی در مورد کدنویسی در مودل

راهنمایی در مورد کدنویسی در مودل

by parham soren -
Number of replies: 3

سلام ،لطفآ  در مورد نحوه کدنویسی در مودل و قسمتها و پوشه هایی که باید برای دستکاری کدها استفاده شود
مرا راهنمایی کنید،من تازه کارم و موضوع پروژه ام نیز مرتبط با مودل است.خیلی سردرگم شده ام.خواهشمندم کمک کنید

با سپاس

Count of ratings: -
In reply to parham soren

در پاسخ به: راهنمایی در مورد کدنویسی در مودل

by Erfan Soleymani -

سلام

دوست عزیز شما دقیقا در مودل چه تغییری نیاز دارید. بدلیل متن باز بودن مودل شما می توانید در تمامی فایل های مودل تغییرات خود را اعمال کرده و ماهیت آنرا تغییر دهید.

In reply to Erfan Soleymani

by parham soren -

سلام

در واقع من چندتا سئوال دارم،ممنون میشم اگه من را راهنمایی کنید (موضوع پروژه: شخصی سازی مودل بر اساس سبک یادگیری کاربر است)

1.برای فارسی کردن آخرین نسخه مودل در ویندوز 7 چه فایلی لازم است و آدرس مشخص قرارگیری آن در مودل چیست؟

2.برای اینکه بتوان در یک درس چکیده،متن ونتیجه گیری را طوری قرار داد که نرم افزار مودل بتواند به هر قسمت جداگانه دسترسی داشته و تعداد خواندن آن قسمت توسط کاربر را شمارش کند

اگر بتوانم مراحل بالا را کامل کنم ادامه مراحل کار را در آینده پیگیری خواهم کرد.

فرصت کمی برای ارائه پروژه دارم،لطف بزرگی میکنید اگه جواب سئوالات مرا بدهید. 

In reply to parham soren

by حسین عبایی -

1-برای فارسی سازی مودل میتونی از قابلیت چند زبانی مودل استفاده کنی و فایل مربوطه رو دانلود کنی و روی سایت خودت قرار بدی.برای ویندوز 7 نیازی به تغییری نداری چون مودل با PHP نوشته شده و وابسته به سیستم عامل نیست.

2-برای نمایش بخش هایی ک گفتی میتونی از اسکورم استفاده کنی که تمام این امکانات رو در اختیارت میذاره