ثبت نام کاربران در یک درس

ثبت نام کاربران در یک درس

از moodle farsi در
Number of replies: 5

با سلام

مشکل من برای ثبت نام دستی کاربران در یک درس این است که با توجه به اینکه تعداد کاربران زیاد است، لیست اسامی نشان داده نمی شود و حتما باید نام دانشجو نوشته شود و دکمه search زده شود تا کاربر موردنظر نشان داده شود و سپس بتوانم آن را به عنوان شرکت کننده add کنم. اما مشکل این است که وقتی می خواهم تعداد زیادی را که مثلا در یک فیلد دیگری مثل شماره شعبه اشتراک دارند اضافه کنم برای هر کدام باید این کار را تکرار کنم چون تنها نام و نام حانوادگی و آدرس ایمیل قابل رویت است و روی آنها جستجو انجام می دهد. اما اگر می شد روی فیلد شعبه که در آنجا نمایش داده نمی شود، جستجو کرد این مشکل حل می شود و با یک بار جستجو نام تمامی کاربران می آید.

بدین منظور اگر می توانید مرا راهنمایی کنید که چگونه فیلد جستجو را تغییر دهم

تعداد امتیازات:  -
In reply to moodle farsi

در پاسخ به: ثبت نام کاربران در یک درس

از moodle farsi در

در همین مورد اگر بخواهم کاربران را با استفاده از یک فایل ثبت نام کنم چکار می توانم انجام دهم در حالی که در منوی مدیریت این گزینه را فعال کردم اما باز هم اجازه این کار را نمی دهد. اگر هم اجازه بدهد بفرمایید با چه فرمتی می توان فایل کابران را اضافه کرد فایل اکسل یا فرمت خاص دیگر

In reply to moodle farsi

از Erfan Soleymani در

با سلام

ثبت نام کاربران با استفاده از یک فایل که بوسیله "،" اطلاعات آنها از هم جدا شده اند قابل انجام است. شما می توانید به مستندات مودل در این رابطه مراجعه نمایید.

In reply to Erfan Soleymani

از moodle farsi در

با تشکر از پاسختان

با وجودیکه در قسمت admin این گزینه را فعال کرده ام اما امکان استفاده از فایل جهت ثبت نام هنوز غیرفعال است. در مورد روش اول (تغییر فیلدها) چیزی به نظرتان نمی رسد

In reply to moodle farsi

از moodle farsi در

این هم تصویر محلی که این گزینه فعال شده است.

In reply to moodle farsi

از mehran ghalenoei در

سوال بنده این است که چطوردسترسی دانش جویان را فقط برای تعدادی از دروس فعال نمایم . در حال حاضر وقتی نقش دانشجو را به کاربران میدهم ، به تمامی دروس دسترسی دارند. متشکرم