Problem z instalacją - z register globals

Problem z instalacją - z register globals

Napisane przez: aga . ()
Liczba odpowiedzi: 1

Bardzo Was proszę o pomoc bo nie wiem jak to przeskoczyć.

Skopiowałam sobie na host całego moodle, utworzyłam bazę danych, stworzyłam katalog dla danych i rozpoczęłam instalację. I pojawił się ekran z informacją, że muszę mieć wyłączone register globals a ponieważ nie mam dostępu do php.ini

to utworzyłam .htaccess z wpisem register_globals = Off

po wgraniu do katalogu głównego jak również po wgraniu do katalogu moodle

mam taką sytuację

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@host.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

 

i nijak tego nie potrafię przeskoczyć.

W bazie danych nie zakładają się żadne tabele. Nie mam już pomysłu a bardzo potrzebuję zainstalować moodle

Dodam, że jak kasuję .htaccess to po wejściu przez przeglądarkę do katalogu moodle komunikat błędu jest dalej ten sam tj. nie wraca mi do komunikatu, że należy wyłącyć register globals

Bardzo BARDZO proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi.

a.

W odpowiedzi na aga .

Odp: Problem z instalacją - z register globals

Napisane przez: Franek Miszczak ()

Już było, wystarczy pogrzebać na forum. Choć mi nie pomogło stworzenie pliku z taką linijką. Ja stworzyłem .htaccess z taką linijką


AddHandler application/x-httpd-alternative .php