Acil yardım lütfen :Kurulumda hata:Missing file: /disk1/home/eoztekin/public_html/lib/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php

Acil yardım lütfen :Kurulumda hata:Missing file: /disk1/home/eoztekin/public_html/lib/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php

yazan Ebru Öz -
Yanıt sayısı: 0
Arkadaslar İngilizce ogretmeliginde yuksek lisans yapıyorum ve tezimde Moodle ile sınav yapmayı konu almayı dusundum, kurulumun cok kolay oldugunu soylemislerdi ama gunlerdir ugrasmama ragmen bir sonuc alamadım, bilgisayar bilgim gercekten az. Bir arkadasımdan yardım aldım, kısmen kurulumu yaptık (sanırım!). uludag universitesinden bir alan verdiler MySql olan, buraya Moodle dosyasını attıgımızda soyle bir hata ile karsılastık: Missing file: /disk1/home/eoztekin/public_html/lib/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php ADONewConnection: Unable to load database driver '' Bunun cozumu nedir? Ayrıca genel olarak Moodle ile ilgili biraz yol gostebilecek biri varsa gercekten cok memnun olurum...Ne yaptık, ne yapıyoruz, ne yapacagız gercekten bilmiyorum ve 2 hafta icerisinde Moodle ı aktif olarak kullanıyor olmam ve ogrenci kaydedebilcek, sınav yapabilecek durumda olmam lazım. üzgün