نصب تقویم شمسی روی مودل 1.9.9 و عدم نمایش تصاویر!

نصب تقویم شمسی روی مودل 1.9.9 و عدم نمایش تصاویر!

از fatima ejei در
Number of replies: 1

سلام، من تقویم شمسی خانم کیانا را که برای مودل 1.9.7 تهیه کرده بودند روی مودل 1.9.9 نصب کردم، و درست کار کرد، البته فایل calender_system_jalali را که مربوط به زبان انگلیسی بود از بسته ارائه شده توسط خانم رضایی برداشتم. فقط نمی دانم چرا وقتی تقویم نمایش داده می شود فلش مربوط به ماه بعد به جای اینکه در سمت چپ نام ماه قرار بگیرد زیر فلش مربوط به ماه قبل نمایش داده می شود.

و البته یک مشکل بزرگتر این است که از وقتی تقویم شمسی را نصب کردم و تنظیمات مربوط به آن را انجام دادم تصایر Upload شده در درسها نمایش داده نمی شوند. نمی دانم این اشکال مربوط به کدام قسمت می شود و چه ارتباطی می تواند با نصب تقویم و تنظیمات آن داشته باشد. البته من فایل langconfig.php را هم با توجه به توضیحات خانم رضایی تغییر داده ام.

لطفا مرا راهنمایی کنید تا بتوانم بدون نیاز به نصب مجدد مودل این مشکل را برطرف کنم.

تعداد امتیازات:  -
In reply to fatima ejei

در پاسخ به: نصب تقویم شمسی روی مودل 1.9.9 و عدم نمایش تصاویر!

از fatima ejei در

سلام،

از آنجایی که جوابی به پست من داده نشد، دوباره مودل 1.9.9 را نصب کردم و پس از آن تقویم شمسی را نصب کردم، ظاهرا که دیگر مشکلی وجود ندارد و تقویم درست کار می کند.

با تشکر از خانمها کیانا و رضایی که  این تقویم را تهیه کردند و در اختیار همه قرار دادند.