نمايش يك فلش فقط براي كاربان مهمان

نمايش يك فلش فقط براي كاربان مهمان

از محمد یوسفی در
Number of replies: 5

با سلام

بنده اكنون مي خواستم يك فلش را در قسمت صفحه اصلي نمايش دهم كه وقتي كاربري به سايت وارد نشده است آنرا ببيند و پس از ورود فقط ليست آيتم هاي خبري ديده شود .

با تشكر

تعداد امتیازات:  -
In reply to محمد یوسفی

نظر در مورد: نمايش يك فلش فقط براي كاربان مهمان

از محمد یوسفی در

از دوستان خواهش ميكنم اگر اين كار رو ميدونن يك راهنمايي بكنند .

ممنون ميشم . كار من عجله اي هستش .

با تشكر

In reply to محمد یوسفی

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

از منوی مدیریت به قسمت «نما ◄ مودل من» بروید و کاربران را مجبور به استفاده از «مودل من» کنید.

با این کار، کاربران پس از ورود به صفحهٔ «مودل من» فرستاده می‌شوند. می‌توانید این صفحه را ویرایش کنید.

به صفحهٔ http://moodle.org/mod/forum/discuss.php?d=77057 هم مراجعه کنید.

In reply to Shamim Rezaie

از محمد یوسفی در

ممنون ولی من این کاری که شما فرمودید رو نمی خواهم انجام بدم . مثل اینکه کاملا متوجه منظور بنده نشدید . بنده می خواهم یک lable در صفحه بندازم که توش چند خط بنویسم و یک فلش توش بزارم . می خواهم این فقط برای کاربرانی که وارد سایت نشده اند روئیت شود و پس از ورود نمي خواهم به یک صفحه جدید هدایت شوند بلکه در همان صفحه اصلی باشند و فقط آیتم های خبری را در وسط صفحه ببینند و بلاک ها دور صفحه هم باشند . مثلا:

قبل از ورود :

بعد از ورود :

In reply to محمد یوسفی

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

ساده‌ترین راهش همان است که عرض کردم. اگر کاری که گفتم را انجام دهید نتیجه‌اش همان می‌شود که می‌خواهید. می‌توانید طراحی صفحهٔ my را عیناً مشابه با صفحهٔ اصلی سایت انجام دهید. با این تفاوت که شامل فلش مربوطه نباشد.

البته راه حل دیگر هم اعمال تغییرات مختصری در کد است.

In reply to Shamim Rezaie

از محمد یوسفی در
من نمي خوام از صفحه my استفاده كنم . ميشه اين تغيير كدي كه فرموديد را براي بنده بگيد تا تغييرات را اعمال كنم . ممنون