Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

yazan selçuk turan -
Yanıt sayısı: 4

Merhaba 55hocam.com/moodle üzerine 1.9.10 sıfırdan kurdum. Bilgisayarı ilk açtığım zaman yönetici olarak rahattlıkla girebiliyorum. Ancak bir müddet sonra (özellikle kullanmadığımda) oturum zaman aşımından dolayı sistemden atıyor ve bir daha yönetici olarak giriş yapamıyorum. Ayarlarda oturum yönetiminde zaman aşımı 3 saat olarak ayarladım hala durum aynı. Nedeni hakkında bilgisi olan ve çözüm önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

selçuk turan yanıt olarak

Ynt: Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

yazan burak inner -

internet explorer kullanırken mi yaşıyorsunuz bu sorunu ?

selçuk turan yanıt olarak

Ynt: Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

yazan Cengiz Tiryakioglu -

aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım acill yardım lütfen

Cengiz Tiryakioglu yanıt olarak

Re: Ynt: Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

yazan Fatih Karabaşoğlu -

selçuk hocam, sanırım sorunu çözdünüz. nasıl çözdüğünüzü anlatırmısınız?

Fatih Karabaşoğlu yanıt olarak

Ynt: Re: Ynt: Moodle 1.9.10 da Oturumunuz zaman aşımına uğradı. Lütfen tekrar giriş yapınız. sıkıntısı

yazan selçuk turan -

Merhaba,

Benim sorun çözüldü ama zannedersem sizin sorununuzla aynı olmayabilir.

Çünkü ben yüklediğim bir blok eklentisi sayesinde sorun yaşıyormuşum. Adres satırına http://adresiniz.com/admin yazdığımda bana login sayfasını getirdi buraya admin kullanıcı adımı ve şifremi yazdığımda admin bloğu geldi. Buradan da dediğim gibi hatalı bloku kaldırdım ve düzeldi.

İnşaallah size de yardımı olur.